Používání Post-it® v telefonu Post-it na zdi záznam v aplikaci ke sdílení s týmem ostatní vlastní organizace v aplikaci Post-it®

Pět způsobů, jak zvýšit produktivitu týmu při práci na dálku

Práce na dálku s kolegy na různých místech je pro spoustu lidí náročná. Dříve používané metody sledování cílů a spolupráce s ostatními členy týmu už jednoduše nemusí fungovat. Představujeme vám pět rad, jak s pomocí aplikace Post-it® zůstat na správné cestě a ve spojení s kolegy bez ohledu na to, kde pracujete.


Pracujte na dálku chytřeji, ne tvrději, díky aplikaci Post-it® a těmto pěti tipům.

 • 1. Nachystejte si cestu k úspěchu pro sebe i svůj tým

  Pokud chcete dosahovat dlouhodobých cílů, musíte nejdřív splnit ty krátkodobé. Pravděpodobnost, že člověk dokáže splnit nějaký cíl, je o 42 % vyšší, když si ho zapíše*. Začněte tím, že si všechny svoje měsíční cíle budete psát na vlastní Post-it® silně lepicí bločky (76 × 76 mm) a lepit je na stěnu blízko místa, kde pracujete. Každý týden si zapište menší cíle, které vám pomáhají plnit ty měsíční. Vždycky, když některý z úkolů dokončíte, zaznamenejte si ho v aplikaci Post-it®, abyste mohli sledovat, jak vám to jde. Pracujete na těchto cílech nebo projektech s dalšími lidmi? Sdílejte dokončené a nadcházející úkoly se zbytkem týmu pomocí aplikace Post-it®. Stačí zaznamenat cíle projektu (na Post-it® bločcích) do aplikace Post-it® a exportovat je ve formátu PowerPoint®, Excel® nebo PDF. Ještě lepší je použít Dropbox, Trello® nebo nějakou jinou podobnou službu – pomůže vám to udržovat tempo projektu.

  Dáma vkládá Post-it® Super Sticky Note, 76 mm x 76 mm. na skleněné stěně pro sdílení záznamu úkolů s ostatními nebo s týmem

 • 2. Porada s nástěnkou kanban

  Nástěnka kanban s Post-it® bločky představuje skvělý způsob, jak rozdělit projekty na menší části, lépe sledovat všechny úkoly v různých fázích a zároveň umožnit všem členům týmu sledovat, které části projektu se mění. Nejste si jistí, jak na kanban? Stačí vzít jména členů vašeho týmu, úkoly v projektu, Post-it® silně lepicí bločky a aplikaci Post-it® a přečíst si článek. Jakmile budete mít nástěnku kanban nachystanou, zaznamenávejte Post-it® bločky v aplikaci Post-it® a sdílejte je s celým týmem.

 • 3. Nový, virtuální způsob brainstormingu

  Máte nějakou záležitost, kterou je potřeba vyřešit opravdu rychle? Žádný problém. Posouvejte projekt dopředu a udělejte se všemi videohovor. Požádejte všechny členy týmu, aby napsali svoje řešení na Post-it® silně lepicí bločky, potom každou poznámku zaznamenejte v aplikaci Post-it® a vytvořte novou nástěnku Post-it®. Poproste všechny o export do vhodného formátu (PowerPoint®, Excel nebo PDF). Až to bude hotovo, jeden ze členů týmu může řešení roztřídit a najít to nejlepší.

  Mladá dáma pomocí aplikace pracuje na desce Kanban a nastavuje kartu Kanban

 • 4. Sdílejte. Sdílejte. Sdílejte

  Nenechte nápady utéct z dosahu jenom proto, že ke stolům ostatních je to teď daleko. Použijte Post-it® Meeting charty jako odrazové můstky pro cokoli, co vás napadne, a na Post-it® bločky si pište nápady a zajímavé myšlenky. Zaznamenejte všechno v aplikaci Post-it® a pak to sdílejte v různých dalších aplikacích. Nevíte, jak s aplikací Post-it® pracovat? Podívejte se na stránku Post-it.com/App.

  Stáhněte si aplikaci pro iOS: http://postit.com/app-ios | Stáhněte si aplikaci pro Android: http://postit.com/app-android

  loga, kam stáhnout

 • 5. Virtuální osobní schůzky

  Ten pocit, když můžete být se svým týmem pohromadě v jedné místnosti a vidět skutečné reakce, „aha“ momenty a záblesky geniality, sice nic nenahradí, ale díky technologiím můžete pořád zůstávat v kontaktu a pomocí videohovorů a aplikace Post-it® udržovat týmové vztahy, které by jinak nedostatek kontaktu narušoval. Videokonference udržují všechny ve střehu a aplikace Post-it® umožňuje sdílení bezprostřední zpětné vazby na různých platformách. Tím pomáhá udržovat projekty v chodu a posouvat je k cílové čáře.

 • *Matthews, G. (2007). The impact of commitment, accountability, and written goals on goal achievement. Článek byl prezentován na 87. konferenci organizace Western Psychological Association ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada).