1. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
 2. Nápady mohou díky Post-it® Brand změnit svět
 3. Kalendář pro ty, kdo si chtějí vytvořit nějaký návyk nebo se ho zbavit
Kalendář pro ty, kdo si chtějí vytvořit nějaký návyk nebo se ho zbavit

Kalendář pro ty, kdo si chtějí vytvořit nějaký návyk nebo se ho zbavit

Pomozte někomu blízkému, aby se držel svého cíle


 • Říká se, že trvá 21 dní, než si nějaký návyk vytvoříte nebo se ho naopak zbavíte.

  Nezní to jako bůhvíjak náročný úkol, ale vydržet tak dlouho může vyžadovat velké úsilí a vůli. Malé každodenní povzbuzení může znamenat opravdovou pomoc. Vytvořením kalendáře z potřebného počtu bločků Post-it® můžete svému příteli nebo členu rodiny podat pomocnou ruku. Potřebujete jen trochu času a bločky Post-it®.

  Říká se, že vytvoření nebo zlomení zvyku trvá 21 dní.

 • Budete potřebovat 21 bločků Post-it® Super Sticky Notes o rozměru 76 mm × 76 mm a 21 bločků Notes o rozměru 51 mm × 51 mm – jednu na každý den. Na bloček s rozměrem 51 mm × 51 mm napište nějaký citát, nakreslete obrázek nebo jen napište něco povzbudivého. Pak napište číslo na větší bloček (76 mm × 76 mm) a ten přilepte na menší bloček (51 mm x 51 mm) tak, že bude zcela zakrytý.

  Vytvořte rychlý odpočítávací kalendář Post-it® Note

 • Aby bločky držely co nejlépe, nalepte je na hladký, nestrukturovaný povrch a lepicí pásky umístěte vodorovně. Čisticí výrobky a výrobky na údržbu mohou nepříznivě ovlivnit přilnavost.

 • Kalendář můžete sestavit dvěma způsoby – máte-li dostatek místa, můžete poznámky na všech 21 dní rozložit na kus lepenky nebo na nástěnku. Ten, pro koho kalendář vytvoříte, se pak postupně blíží k poslednímu dni a může si zpětně prohlížet všechny povzbuzující vzkazy.

 • Pokud tolik místa nemáte nebo chcete mít kalendář přenosný, nechte poznámky na sobě v původním bločku a kresbičky nebo citáty zapisujte postupně za sebou od čísla 21 k 1.

  Vytvořte přenosný kalendář

   

  Nechte své poznámky přilepené k sobě v originálním bloku a napište své citace nebo vytvořte své kresby v pořadí, jak odpočítáváte od 21.

 • Pokud to jde, požádejte o pomoc víc lidí – děti, přátele, kolegy, širší rodinu. Čím více blízkých vyjádří svou podporu, tím lépe. Když jste hotovi, můžete kalendářem překvapit svého blízkého. Vaše podpora může být právě to, co nejvíc potřebuje.Sledujte Post-it® Brand
Post-it Brand je ochranná známka společnosti 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština