Ruční psaní

Moc ručního psaní

Jak může lísteček Post-it® bloček vyjádřit více než jen slova


  • O ručním psaní se často říká, že je na ústupu. S rozšiřováním technologií, počínaje psacím strojem a konče u chytrých telefonů, lze snadno vidět, že rukou píšeme méně, než kdy dříve. A je pravda, že vzájemné psaní si dopisů nebo dlouhých zpráv se postupně vytrácí, a to zejména v obchodní komunikaci a komunikaci na velké vzdálenosti.

  • Existuje však místo, kde je ruční psaní stále aktivní a v plné síle, a to jsou krátké zprávy, které píšete svým nejbližším. Je těžké představit si svět, kde nenecháme vzkaz druhému, že se opozdíme, nebo ho požádáme o vyvenčení psa či něco připomeneme svým blízkým. A jak bychom bez ručního psaní s veškerou jeho jedinečnou krásou a nedokonalostí okamžitě poznali, kdo je autorem vzkazu? Jak by se přeneslo to pouto, které máme k autorovi vzkazu? Jak bychom přidali ozdůbky, které vzkaz rozveselí, zdůrazní nebo vyjádří vděk?

  • Bez ručního psaní by maminky jen těžko dávaly svým dětem vzkaz ke svačině, aby se jim vydařila písemka z biologie. Učitelé by neměli příležitost poskytnout studentům ve špatný den podporu. A řada z nás by se nedokázala usmát při každodenním ranním pohledu do zrcadla.

  • Naše ruční psaní nám dává moc spojit se s ostatními, ať již je to někdo, koho máme rádi, někdo, kdo potřebuje naši pomoc, či dokonce i část nás samých, která čas od času potřebuje podpořit.

  • V Post-it® Brand jsme hrdí na to, že pomáháme zachovat tato spojení ručním psaní na živu a funkční – a rádi bychom si poslechli vaše příběhy s tím spojené. Sledujte Post-it® Brand
Post-it Brand je ochranná známka společnosti 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština