Plánování

Plánování projektu pomocí Post-it® Brand

Pokrok, který každý uvidí.Efektivní způsob, jak pohnout s projekty, je vizualizace jejich průběhu – zejména, když plánujete projekt, který zahrnuje více osob nebo oddělení.

Tvorba modelu plánování poskytuje způsob, jak na první pohled pomoci lidem zjistit, v jaké fázi je projekt, jaké jsou aktuální požadavky a co bude následovat. V závislosti na velikosti vašeho projektu můžete potřebovat velkou plochu – např.  arch Post-it® Samolepicí Meeting chart – abyste zachytili všechny důležité body.

 • 1

  Začnite s identifikací toho, co je potřeba dodat – co je potřeba dokončit a do kdy? Používejte základní prvky, abyste zachytili úkoly a aktivity, které utváří a pomáhají k dosažení vašich výsledků.

  Identify your deliverables

 • 2

  Definujte míru podrobností potřebných pro náčrt/řízení projektu. Ořízněte vše, co není nezbytné. Udržujte konzistentní úroveň podrobností během celého plánování, abyste všem pomohli porozumět projektu, a zároveň jej zjednodušili pro aktualizaci a údržbu.

 • 3

  Provádějte pravidelné aktualizace, abyste vyhodnotili, jak projekt postupuje, a odpovídajícím způsobem aktualizujte svůj plán – taková úroveň transparentnosti minimalizuje „překvapení“ a zajistí, aby byli všichni na stejné stránce.

 • 4

  Plánujte nepředvídatelné. Všichni jsme zažili náhlé změny nebo narušení našich projektů – proto nechte ve svém plánovacím dokumentu spoustu místa pro nezbytné úpravy, abyste jej nemuseli znovu vytvářet od nuly při zavedené každé nové proměnné.

  Plan on the unforeseen

 • 5

  Po dokončení projektu zkontrolujte, co bylo prospěšné, co šlo rozšířit a co chybělo. To vám pomůže být příště ještě efektivnější!

  ReviewSledujte Post-it® Brand
Post-it Brand je ochranná známka společnosti 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština