1. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
 2. Nápady mohou díky Post-it® Brand změnit svět
 3. Zůstaňte ve spojení se svými dětmi pomocí lístečků Post-it® Notes: obědové lístečky, upomínky a lístečky složek
Zůstaňte ve spojení se svými dětmi

Zůstaňte ve spojení se svými dětmi pomocí lístečků Post-it® bločky

Spolehněte se na produkty Post-it®, které vám pomohou s dnem dětí – před školou, během ní i po ní.


 • 1. OBĚDOVÉ LÍSTEČKY

  Pokud si vaše dítě nosí oběd do školy v krabičce, nechte v krabičce či pytlíku lísteček. Stačí třeba i jen namalovat veselý obrázek.

 • 2. POZVÁNKA KE HŘE

  Pro mnoho dětí je první věcí, kterou udělají, když se vrátí domů, že jdou k iPadu či počítači. Nechte na tabletu či počítači lísteček Post-it® bloček a vyzvěte je v nějaké hře, kde se zapojí s ostatními – např. Slova s kamarády, či aby pro vás něco nakreslili, až budete mít přestávku v práci.

 • 3. HLEDÁNÍ POKLADU

  Pokud se vaše děti vrátí ze školy dřív, než se vrátíte z práce, nechte jim pomocí lístečků Post-it® bločky nějaké stopy, které je dovedou ke speciální svačině. Nebo několik lístečků, na kterých bude napsáno, co se vám na nich líbí.

 • 4. KLASICKÉ PŘÍBĚHY

  Pokud si vaše dítě čte klasické příběhy, které jste četli jako děti, označte pomocí lístečku Post-it® bloček svou oblíbenou pasáž, a vysvětlete jim proč. Ukáže to, že máte něco společného, a zároveň posílíte hodnotu a důležitost čtení.

 • 5. DOBRÁ RÁNA

  Pokud do práce odcházíte dříve než vaše děti do školy, nechte jim lísteček Post-it® bloček u snídaně nebo na dveřích, aby věděly, že na ně myslíte.

  Dobré zprávy na ráno

 • 6. PŘIPOMÍNKA NA DÁLKU

  Máš hotové úkoly? Máš uklizený pokoj? Nechte lísteček Post-it® bloček u dálkového ovladače, který dětem připomene, že před televizí musí splnit své úkoly.

  Připomínka na ovladači

 • 7. VOLANT

  U teenagerů mohou lístečky Post-it® Silně lepicí bločky pomoci podpořit odpovědné volby. Nechte lísteček na volantu – „Dávej na sebe dnes večer pozor“ nebo „Zavolej, jestli budeš potřebovat odvézt“.

 • 8. LÍSTEČKY NA SLOŽKY

  Čím dál více učitelů vyžaduje od žáků zvláštní složku do tašky na přenášení úkolů a zpráv mezi domovem a školou. Vaše dítě je uvidí každý den. Nechte lísteček Post-it® bloček s povzbuzením nebo přáním úspěchu před velkým testem nebo náročným dnem.

 • 9. VEZMI MĚ VEN

  „Tvému kolu se stýská.“ „Kolik trestňáků hodíš v řadě?“ Nebo „Je krásně na procházku se psem.“ Nechte lísteček Post-it® bloček u televize nebo herního ovladače, který vyzve vaše dítě, aby si šlo hrát ven.

  Používáte produkty Post-it® ke komunikaci s rodinou zvláštními způsoby? Podělte se o to, co vám funguje, s komunitou Post-it® na Facebooku.Sledujte Post-it® Brand
Post-it Brand je ochranná známka společnosti 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština