3M Automotive
3M™ PPS 2.0

Představujeme vám 3M™ PPS 2.0

O stupeň vyšší úroveň v lakování

 • 3M™ PPS 2.0 Produkty

  Jako lakýrník si na své práci ohromně zakládáte. Víte, že maximální kvalita opravy závisí na tom, jakou práci odvedete v lakovací kabině. Nemáte čas pohrávat si s neosvědčenými nástroji ani zlevněnými potřebami. Čas jsou peníze, kvalita je na prvním místě a zakázky musejí odsýpat.

  Právě proto vyvinula společnost 3M před téměř 20 lety první systém jednorázových kelímků pro nástřik – systém přípravy laku 3M™ PPS™. Lakýrníci potřebovali čistší, rychlejší a účinnější způsob míchání a aplikace barev.

  Po tisících hodin sledování a spolupráce se stovkami lakýrníků po celém světě nyní vědci společnosti 3M přepracovali systém 3M™ PPS™ – jeho nejúčinnější části ovšem ponechali.

  Představujeme vám 3M™ PPS 2.0

  Tento od základů přetvořený systém je navržen tak, aby vám usnadnil život. Abybyl váš proces lakování čistší a rychlejší. A aby se z vás stal lepší, produktivnější lakýrník – s větší důvěrou v kvalitu své práce a s větší schopností překonávat očekávání zákazníků i firmy.

  Jedná se o další vývojový stupeň přelomové lakovací technologie 3M™ PPS™. Nedovolte, aby se cokoli dostalo mezi vás a rychlejší, čistší a kvalitnější nátěr. Požadujte 3M™ PPS™ řady 2.0.

   

Zjistěte více o 3M™ PPS™ řady 2.0

Zažijte radost z čistšího, lehčího a rychlého lakování pomocí systému 3M™ PPS™ 2.0.

3M™ PPS 2.0 Video

 • Vylepšený systém aplikace barvy

  Společnost 3M jej od základů vylepšila v šesti
  klíčových oblastech.

  Společnost 3M jej od základů vylepšila v šesti
  klíčových oblastech.

Filtr v celém víčku

Více barvy pod filtrem minimalizuje "plivance" při ukončení práce.

Stabilní systém uchycení víčka

Je integrovanou součástí každého víčka. Zůstává čistší. Zamyká se rychleji. Méně součástek systému na stříkání barvy.

Pevný kelímek v každém balení.

Začněte častěji s čistým kelímkem, čímž se snižuje počet nátěrů. Poměrové značky na kelímku a plnicí značky odstraňují tradiční míchací kelímky.

Okénko v kelímku

Usnadňuje přichycení kelímku pro čistší doplňování barvy. Jednodušší kontrola množství barvy.

Široký uzávěr

Umožňuje skladování barev a laků na stabilní zátce. Skladováním se zalitým filtrem snížíte počet použitých víček.

Široký adaptér se čtyřbodovým zajištěním

Maximální stabilita při stříkání. Usnadňuje čištění.

Společnost 3M je odhodlána udělat vaši práci čistší, lehčí, rychlejší a bezpečnější. U nás najdete co potřebujete.Zdroje 3M™ PPS™ 2.0

3M™ PPS 2.0 součásti systému

 • Každé víčko disponuje uzamykacím systémem víčka čtvrtotáčkou, který zaručuje rychlé a čisté utěsnění kelímku při každém použití. Filtry s plným průměrem zlepšují průtok, zaručují kvalitu a omezují prskání.

  3M™ PPS™ řady 2.0 víčko s integrovaným uzamykacím systém a filtrem

 • Pevné (vnější) kelímky teď mají přímo na sobě natištěny směšovací poměry – míchání a měření tak může probíhat uvnitř kelímku a podložky. Zabudovaným průzorem můžete kontrolovat hladinu barvy a zároveň držet podložku při snímání víčka, což umožňuje rychlé, snadné a čisté doplňování či tónování.

  3M™ PPS 2.0 Pevné kelímky

 • Existuje celá řada adaptérů v podstatě k jakékoli stříkací pistoli, kterou použijete s 3M™ PPS™ systémem kelímků pro nástřik řady 2.0. Adaptér, který pasuje k vaší pistoli, naleznete zde!

  3M™ PPS 2.0 Adaptéry

 • Stříkací pistole, která dokáže splnit řadu požadavků na lakování: ochranu základní, těsnicí, průmyslovou, lodní, ochranu dřeva a celou řadu dalších způsobů povrchové ochrany. Vědci společnosti 3M opět usnadňují lakování.

  3M™ Accuspray™ pro 3M™ PPS™ 2.0