Leštění a konečné povrchové úpravy automobilů

 • Jedinečný proces a produkty pro opravu laku 3M vám pomohou dosáhnout dokonalého výsledku pro vaše zákazníky.
  Ať již potřebujete odstranit vady povrchu nebo jen chcete dosáhnout dokonalého lesku – náš proces míchání s barevným kódováním lze snadno provést pomocí několika kroků s fantastickým výsledkem.

  Pro dosažení dokonalé povrchové úpravy pro vaše zákazníky je zásadní správný proces a metoda aplikace bezbarvého laku – držte se doporučení výrobce laku!

  Nejmodernější bezbarvé laky jsou velmi citlivé na podmínky zasychání a správné použití a schnutí určuje jednoduchost vašeho procesu konečné úpravy povrchu a celkové kvality vašeho výsledku.


 • Oprava laku

  Oprava laku – odstranění vad laku a bezbarvého laku

  Nezáleží na tom, jak jste zkušení či jak čistý je vzduch v lakovací kabině, někdy je prostě potřeba nějaký lak opravit.

  Pomocí procesů a produktů 3M navržených pro vaše potřeby lze odstranit stopy prachu, kapky či efekt pomerančové kůry s minimálním úsilím, takže se můžete plně věnovat co nejrychlejšímu a nejúčinnějšímu dokončení celého procesu míchání a konečné povrchové úpravy.

 • Míchání a leštění

  Leštění a finální úprava

  Použijte 3M Perfect-it™ Systém pro lakování s barevným kódováním pro dosažení vysokého lesku a povrchu bez defektů. Produkty jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly, a barevné kódování zajišťuje, že použijete správnou složku včetně vhodné pěny pro dosažení nejlepších výsledků.

  Poznámka: Složky doporučené v tomto procesu leštění jsou pro profesionální použití pro nově aplikované bezbarvé laky. Pro již zestárlé/počasím sešlé povrchy jsou vhodnější produkty řady 3M Car Care.

 • Detailing a péče o automobil

  Detailing a péče o automobil

  Ať již pracujete na restaurování interiéru či vnějšího vzhledu automobilu, produkty řady 3M Car Care vám poskytují snadné používání a jsou vhodné pro obnovu dokonalého lesku laků sešlých vlivem počasí.


 • Novinky

 • Zdroje

 • Kde koupit

 • Podpora


Sledujte nás
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština