3M Komerční řešení
Carwrapová fólie 3M™ řady 2080

Carwrapová fólie 3M™ řady 2080:
Špička v oboru – opět.

Požádejte o svůj bezplatný vzorek fólie 2080

Vyplňte náš formulář níže a získáte zdarma vzorek k otestování naší nové carwrapové fólie.

    Požádejte o vzorek
  • Děkujeme vám za zaslání požadavku společnosti 3M. Zadané údaje v tomto formuláři využije zástupce společnosti 3M nebo jeden z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterým můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

  • Všechna pole jsou vyžadována, není-li uvedeno jinak.

  •  
  • Zaškrtnutím políčka uděluji svůj souhlas s přijímáním informačních bulletinů, reklamních oznámení, průzkumů a informací o akcích a nabídkách společnosti 3M Česko, spol. s r.o. a skupiny 3M prostřednictvím e-mailu a/nebo telefonicky (jak je zde popsáno). Beru na vědomí, že mé osobní údaje bude zpracovávat společnost 3M Česko, spol. s r.o. a skupina 3M v souladu s globálními zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M pro shora podrobně uvedené marketingové a propagační účely, a že moje osobní údaje mohou být přeneseny, uloženy a/nebo zpracovány společností 3M Česko, spol. s r.o. a třetími osobami jménem společnosti 3M Česko, spol. s r.o. v České republice a v zemích mimo Evropskou unii, ale vždy za podmínky přísného splnění povinností mlčenlivosti a bezpečnosti.
  • Odeslat

Děkujeme vám. Váš požadavek byl odeslán, brzy Vás budeme kontaktovat.

Omlouváme se.

Při odesílání došlo k chybě. Zkuste to znovu později...


Tato nabídka je omezena na výrobce grafiky a společnosti polepující auta výhradně v Evropě, na Středním východě a v Africe. Nabídka je neplatná v případě, že je zakázaná nebo omezená předpisy. Nabídka trvá do vyčerpání zásob. Platí omezení 1 zkušebního vzorku na výrobce grafiky / společnost polepující auta. Společnost 3M může zrušit nebo upravit tuto nabídku dle svého výhradního uvážení a bez předchozího upozornění. Nabídka je dostupná pouze v souladu s těmito podmínkami.