1. 3M Komunikace

3M Komunikace

webLoaded = "false"
  • Dne 4.června 2018 společnost 3M oznámila prodej své divize komunikačních trhů společnosti Corning Incorporated. Bezdrátové koaxiální produkty pro ochranu před povětrnostními vlivy a krycí fólie na antény byly z prodeje vyloučeny a přesunuty 3M Divize výrobků pro elektro průmysl. Společnost 3M bude tuto stránku nadále podporovat během počátečního přechodného období. Po tomto období budete přesměrováni na stránku společnosti Corning.
Základnová stanice
Děláme velké kroky, abychom vám pomohli udělat ze světa menší místo.
Zobrazit produkty pro komunikaci

Komunikace

Získejte naši konkurenční výhodu.

My ve 3M hrajeme přední roli ve vytváření propojenějšího světa. Od optických vláken po bezdrátové sítě, spojujeme výrobky, lidi i společnosti. S využitím více než 45 technologických platforem vytváříme inovace zaměřené na zákazníka. V tomto rychle se měnícím odvětví se naše technologie mění s tím, jak jsou sítě navrhovány, instalovány a udržovány. Ať už vaše síť směřuje kamkoliv, můžeme vám pomoci.


 

  • Zlepšujeme sítě a posilujeme spojení po celém světě.

    Jak je náš svět stále propojenější, potřebujeme komunikační řešení, která jsou ještě spolehlivější, efektivnější a globálnější. Potřebujeme řešení, která vyřeší komunikační problémy budoucnosti, již dnes. A společnost 3M dělá právě to. Naše optické konektory a kryty umožňují rychlejší instalaci sítě. Naše moderní lepidla usnadňují modernizaci stávajících budov se zřízením širokopásmových služeb. Od hydroizolace základnových stanic po protipožární systémy chránící životně důležitá datová centra—naše technologie se mění s tím, jak jsou sítě navrhovány, instalovány, chráněny a udržovány — společnost 3M dnes posiluje lokální a globální komunikační sítě pro potřeby zítřka. Ať už vaše síť směřuje kamkoliv, můžeme vám pomoci.

 

O nabídce 3M pro komunikace

  • My ve společnosti 3M jsme odborníci na to, jak přispět k vybudování propojenějšího světa. Od vláknové optiky a patch panelů po řešení FTTH a propojovací kabely, pomáháme vám budovat systémy, které spojují lidi dohromady. V tomto rychle se měnícím odvětví máme k dispozici globální síť výroby, distribuce a technologických znalostí, aby bylo streamování videa rychlejší, základnové stanice odolnější a komunikace na pracovišti snazší.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština