1. Všechny produkty 3M
280 Výsledky vyhledávání 
280 Výsledky vyhledávání 
Najít výrobek

280 Výsledky vyhledávání 
Páska 3M VHBTM přispěla k elegantnímu designu Koncertní haly Walta Disneyho.
Pevnost nýtů, jednoduchost pásky

Když bylo zapotřebí připevnit k působivé koncertní hale Walta Disneyho téměř 70 kilogramové panely, uznávaný architekt Frank Gehry si nevybral sváry, šrouby ani nýty. Sáhl po pásce 3M™ VHB™.

ZEPTEJTE SE ODBORNÍKA SPOLEČNOSTI 3M

Pásky 3M™ VHB™


Nápad. Návrh. Realizace.

 • Pásky 3M VHBTM dávají vašim vysoce inovativním návrhům život – od náčrtku až po výrobu.

  Ve své mysli dokážeme vytvářet úžasné inovace a úchvatný design. Ale nápady jsou dobré pouze tehdy, když se podaří je zrealizovat. Odstraňte překážky, které stojí v cestě vašemu vysněnému konečnému produktu, díky úžasně silnému a zároveň prakticky neviditelnému upevňovacímu prvku.

  Co je páska 3M™ VHB™?

  Díky páskám 3M™ VHB™ můžete zachovat konzistenci od prvního náčrtu po konstrukci a eliminovat rušící, viditelné upevňovací prvky, jako jsou šrouby. Tyto vysoce pevné oboustranné pásky z akrylové pěny umožňují rychle a snadno vytvářet odolné spoje, které se během času zpevňují. Díky přilnavosti na různorodých materiálech, včetně hliníku, oceli, skla, plastů i lakovaných povrchů a práškových nátěrů, zajišťují pevná a odolná spojovací řešení pro všechny aplikace, které si jen dokážete představit.


Spojte se s námi
Jsme tu pro Vás.

Potřebujete pro svůj projekt najít ten správný produkt? Potřebujete-li radu k produktu a aplikaci či technickou pomoc nebo chcete-li spolupracovat s technickým odborníkem společnosti 3M, kontaktujte nás nebo nám zavolejte na číslo +420 848 100 303.


 • Pevné spoje ještě nikdy nevypadaly tak dobře

  Pevné spoje ještě nikdy nevypadaly tak dobře

  Pásky 3M™ VHB™ dokážou nejen nahradit tradiční upevňovací prvky ve vysoce náročných aplikacích, ale také zajišťují úhlednější vzhled projektů. Podívejte se, jak u obytných vozů zajišťují odolnost a moderní vzhled.
 • Kvalitní montáž za zlomek času

  Kvalitní montáž za zlomek času

  Aplikace pásky je intuitivní a vyžaduje méně školení než svařování nebo nýtování. Pásky 3M™ VHB™ přilnou při dotyku a eliminují čas na sušení, dokončovací úpravy a úklid spojený s tekutými lepidly.


Pásky 3M VHB pro kovovýrobu
Kovovýroba

Zvyšte produktivitu montáže díky účinné pásce. V porovnání s nýtováním a svařováním lze pásky 3M™ VHB™ snadno aplikovat a nevyžadují žádné dokončovací úpravy. Trvanlivý spoj je tak snadný a rychlý jako aplikace pásky.

Zobrazit produkty pro kovovýrobu
3M VHB Tapes for the Transportation Industry
Doprava

Pásky 3M™ VHB™, navržené pro uhlazený design a bezpečné cestování, odolávají extrémnímu horku a chladu, vibracím, vlhku a UV záření, kterému jsou vystaveny na cestách. Na rozdíl od nýtů a šroubů poskytují bariéru, která chrání před veškerými povětrnostními vlivy.

Zobrazit produkty pro dopravu
Pásky 3M VHB pro značení
Značení

Když eliminujete potřebu šroubů a nýtů, váš design může skutečně zářit. Pásky 3M™ VHB™ přinášejí uhlazený povrch s prakticky neviditelnými spoji vytvářejícími elegantní a líbivý design, který odolá povětrnostním vlivům.

Zobrazit produkty pro značení
Pásky 3M VHB pro stavební průmysl
Stavebnictví

Při upevňování externích panelů na viditelné budovy, jako jsou letiště Chicago O'Hare Airport nebo Koncertní hala Walta Disneyho, architekti důvěřují páskám 3M™ VHB™, které permanentně připojují jednu podkladovou plochu k druhé, přičemž rozkládají namáhání po celé délce spoje.

Zobrazit produkty pro stavebnictví
Pásky 3M VHB pro výrobu elektroniky
Elektronika

Pásky 3M™ VHB™ nabízejí prvotřídní flexibilitu a zároveň jsou v souladu s přísnými normami elektronického průmyslu. Používají se ke spojování nejrůznějších položek – od televizních obrazovek s vysokým rozlišením po námořní navigační systémy chráněné proti vlhkosti.

Zobrazit produkty pro elektroniku

Podívejte se na pásky 3M™ VHB™ v akci

 • Flexibilita designu: Nekonečné možnosti díky eliminaci upevňovacích prvků

  Flexibilita designu: Nekonečné možnosti díky eliminaci upevňovacích prvků

 • Trvanlivost: Pásky 3M jsou testovány v těch nejnáročnějších prostředích

  Trvanlivost: Pásky 3M jsou testovány v těch nejnáročnějších prostředích

 • Utěsnění: Proč jen spojovat, když můžete zároveň spojovat a utěsňovat?

  Utěsnění: Proč jen spojovat, když můžete zároveň spojovat a utěsňovat?

 • Pevnost: Pevný spoj je jen začátek

  Pevnost: Pevný spoj je jen začátek

 • Svědectví cestovatele: Závazek společnosti 3M v oblasti zákaznické podpory

  Svědectví z testování: Závazek společnosti 3M v oblasti zákaznické podpory

 • Svědectví cestovatele: Páska 3M™ VHB™ se postavila tornádu

  Svědectví z testování: Páska 3M™ VHB™ se postavila tornádu

 • Svědectví cestovatele: Čistý, svěží a moderní design

  Svědectví z testování: Čistý, svěží a moderní design

 • Svědectví cestovatele: Snadná aplikace šetří čas a síly

  Svědectví z testování: Snadná aplikace šetří čas a síly


Potřebujete více informací?


Zeptejte se odborníka společnosti 3M

Děkujeme Vám za Váš zájem! Pokud chcete získat konkrétní informace o tom, který produkt můžete použít, od jednoho z našich specialistů, vyplňte níže uvedený formulář nebo jednoduše zadejte svou otázku nebo komentář níže.Odmítnutí odpovědnosti: Vyplnění formuláře 3M pro průmyslovou podporu není k dispozici spotřebitelům ani široké veřejnosti. Vyhrazujeme si právo odmítnout bez oznámení jakýkoli požadavek, který se nezdá být pro průmyslové účely. Budete kontaktováni k ověření Vaší žádosti. Pokud jste distributorem společnosti 3M, obraťte se na prodejního zástupce společnosti 3M.


Všechna pole jsou povinná, není-li uvedeno jinak.

 • Informace, které uvedete na tomto formuláři, budou použity k zodpovězení Vašeho požadavku, jak je dále popsáno v našich Zásadách ochrany soukromí na internetu.

  Tyto informace (včetně původní a následné odpovědi) mohou být převedeny na server umístěný v USA pro metriky a úložiště. Pokud nesouhlasíte s tímto použitím Vašich osobních údajů, nevyplňujte formulář.

Děkujeme Vám, že jste kontaktovali společnost 3M.

Na Vaše žádosti se snažíme odpovědět do 24 hodin. Některé dotazy, nicméně, mohou vyžadovat více času, abychom Vám byli schopní poskytnout relevantní odpověď.

Zobrazuji 1-24 z 280 vyhovujících produktů
Porovnat až tri výrobky:
Porovnat
Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština