1. Všechny produkty 3M

Novec povrchová úprava elektroniky

 
2 Výsledky vyhledávání 
 • Novec povrchová úprava elektroniky
 • Novec povrchová úprava elektroniky
  2 Výsledky vyhledávání 
  Najít výrobek 

  Novec povrchová úprava elektroniky

  2 Výsledky vyhledávání 
  • Prokázání vodoodpudivosti: ruka v rukavici držící destičku s plošnými spoji (PCB) pokrytou povrchovou ochranou 3M™ Novec™ s možností detekce UV záření, na niž stříká voda

   Povrchová ochrana elektroniky 3M™ Novec™

   3M Novec Povrchová ochrana elektroniky pomáhá chránit citlivou elektroniku uvnitř i vně zařízení bez negativního vlivu na bezpečnost pracovníků nebo na životní prostředí. Ať už hledáte vhodný prostředek k ochraně destiček s plošnými spoji (PCB) a elektroniky proti vlhkosti a korozi nebo pro snadné čištění a odolnost proti rozmazání na displejích, povrchová ochrana Novec je pro vás tím pravým řešením. Dosáhněte vyššího výkonu díky rozpouštědlům Novec s nízkou viskozitou.


  • Destička tištěných spojů (PCB) pokrytá povrchovou ochranou 3M™ Novec™ odpuzující kapičky vody
   Ochrana součástek přístrojů

   Velmi tenká povrchová ochrana elektroniky Novec přispívá k ochraně součástí uvnitř elektronických zařízení před vlhkostí, vodou, solí a sírou, které mohou vést k problémům s korozí a k poruchám. Snadno se nanáší; schne do několika sekund; může být nanášena nástřikem ve spreji, ponořováním, kartáčem nebo injekční stříkačkou; a kromě toho se vyznačuje nízkými náklady na vlastnictví.

  • Ruce při používání dotykové obrazovky chytrého telefonu
   Ochrana obrazovek přístrojů a skla

   Účinná ochrana obrazovek a jiných skleněných povrchů nebo povrchů s podobnými vlastnostmi dodává elektronickým přístrojům hezký vzhled a umožňuje jim správně fungovat. Povrchová ochrana elektroniky Novec umožňuje snadné čištění obrazovek přístrojů, zamezuje rozmazávání a snadno se nanáší.


  Doporučené informační zdroje a nástroje

  Zobrazit všechny zdroje
  Zobrazuji 1-2 z 2 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
  Změnit Lokaci
  Česká republika - Čeština