1. Všechny produkty 3M

Novec povrchová úprava elektroniky

 
0 Výsledky vyhledávání 
Novec povrchová úprava elektroniky
0 Výsledky vyhledávání 
Najít výrobek

Novec povrchová úprava elektroniky

0 Výsledky vyhledávání 
 • Prokázání vodoodpudivosti: ruka v rukavici držící destičku s plošnými spoji (PCB) pokrytou povrchovou ochranou 3M™ Novec™ s možností detekce UV záření, na niž stříká voda

  Povrchová ochrana elektroniky 3M™ Novec™

  3M Novec Povrchová ochrana elektroniky pomáhá chránit citlivou elektroniku uvnitř i vně zařízení bez negativního vlivu na bezpečnost pracovníků nebo na životní prostředí. Ať už hledáte vhodný prostředek k ochraně destiček s plošnými spoji (PCB) a elektroniky proti vlhkosti a korozi nebo pro snadné čištění a odolnost proti rozmazání na displejích, povrchová ochrana Novec je pro vás tím pravým řešením. Dosáhněte vyššího výkonu díky rozpouštědlům Novec s nízkou viskozitou.


 • Destička tištěných spojů (PCB) pokrytá povrchovou ochranou 3M™ Novec™ odpuzující kapičky vody

  Ochrana součástek přístrojů

  Velmi tenká povrchová ochrana elektroniky Novec přispívá k ochraně součástí uvnitř elektronických zařízení před vlhkostí, vodou, solí a sírou, které mohou vést k problémům s korozí a k poruchám. Snadno se nanáší; schne do několika sekund; může být nanášena nástřikem ve spreji, ponořováním, kartáčem nebo injekční stříkačkou; a kromě toho se vyznačuje nízkými náklady na vlastnictví.

 • Ruce při používání dotykové obrazovky chytrého telefonu

  Ochrana obrazovek přístrojů a skla

  Účinná ochrana obrazovek a jiných skleněných povrchů nebo povrchů s podobnými vlastnostmi dodává elektronickým přístrojům hezký vzhled a umožňuje jim správně fungovat. Povrchová ochrana elektroniky Novec umožňuje snadné čištění obrazovek přístrojů, zamezuje rozmazávání a snadno se nanáší.


Doporučené informační zdroje a nástroje

Zobrazit všechny zdroje
Zobrazuji 0-1 z 0 vyhovujících produktů
Porovnat až tri výrobky:
Porovnat
  Sledujte nás
  Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
  Změnit Lokaci
  Česká republika - Čeština