1. Všechny produkty 3M

Novec technické kapaliny

 
12 Výsledky vyhledávání 
 • Novec technické kapaliny
 • Novec technické kapaliny
  12 Výsledky vyhledávání 
  Najít výrobek 
  • Způsob Použití  
  • Řady výrobků  
   • + Více

  Novec technické kapaliny

  12 Výsledky vyhledávání 
  • Nádoba z jantarově žlutého skla s obsahem 1 galon (4,5 l) 3M™ Novec™ Technické kapaliny 7100DL a průhledná kádinka s obsahem kapaliny Novec

   Technické kapaliny 3M™ Novec™

   Technické kapaliny 3M Novec jsou univerzální, nehořlavé kapaliny používané k různým mimořádně důležitým účelům v oblasti průmyslu. Díky vynikajícím dielektrickým vlastnostem a široké škále hodnot bodu varu se tyto kapaliny vyznačují vynikající materiálovou kompatibilitou a tepelnou stabilitou.

   Technické kapaliny Novec se vyznačují nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP) a nulovým potenciálem poškozování ozónové vrstvy (ODP), díky čemuž poskytují uživatelům inovativní a důvěryhodná řešení, která nevyžadují žádné kompromisy z hlediska výkonu, bezpečnosti a udržitelnosti. 


  • Velmi detailní záběr na ortopedické implantáty a součásti v koši odmašťovacího zařízení nad bublající kapalinou Novec 73DE
   Čištění pomocí rozpouštědel a parní odmašťování

   Technické kapaliny Novec jsou vynikající čisticí rozpouštědla, která jsou k dispozici v široké škále účinnosti čištění a která se vyznačují vynikající materiálovou kompatibilitou a vlastnostmi, díky nimž jsou vhodná k různým účelům – bez trvale škodlivých účinků na zdraví nebo na životní prostředí, jako mají například trichlorethylen (TCE), n-propyl bromid (nPB) nebo jiné běžné čisticí prostředky.

  • Pracovníci ve skladu průmyslových čisticích prostředků kontrolující stav skladu ve velkých plastových nádobách na chemikálie
   Nanášení nosiče s přidaným rozpuštěným materiálem

   Technické kapaliny Novec mají díky svému obsahu vynikající rozpouštěcí vlastnosti při přípravě a ředění povrchové ochrany, přípravě průmyslových chemických čisticích prostředků a k nanášení maziv a silikonu.

  • Modrá kapalina nalévaná do čiré kapaliny
   Aerosolové přípravky

   Při přípravě vysoce účinných aerosolových produktů nemusíte dělat kompromisy z hlediska bezpečnosti nebo udržitelnosti. Zvolte si technické kapaliny řady Novec jako rozpouštědlo sloužící k přípravě aerosolu, které vám poskytne široké možnosti při přípravě. Tato nehořlavá rozpouštědla se vyznačují vysokou úrovní bezpečnosti, nulovým potenciálem poškozování ozónové vrstvy a nízkými potenciály globálního oteplování, což umožňuje přípravu sofistikovaných, bezpečných a udržitelných aerosolů s vysokou účinností.

  • Pracovníci závodu na výrobu elektroniky kontrolující součásti v čistém prostředí laboratoře
   Řízení teploty

   Ať už se jedná o výrobu polovodičových destiček nebo o provoz důležité elektroniky, společným faktorem těchto technologií je potřeba řízení teploty. Technické kapaliny Novec jsou navrženy tak, aby nabízely bezpečné a ekologicky udržitelné vysoce výkonné chlazení pro použití v oblasti polovodičů, letectví, elektroniky a jiných oblastech s využitím přenosu tepla.

  • Záběr kamerou Go Pro pod kapalinou, pohled na bublající datové servery ponořené do technické kapaliny Novec při použití k ponornému chlazení
   Ponorné chlazení v datových centrech

   Během provozu v datových centrech, která jsou srdcem a hnacím motorem moderního podniku i společnosti, vzniká obrovské množství tepla a je spotřebováváno velké množství elektřiny, a to pouze na samotné chlazení serverů. Použití ponorného kapalinového chlazení, při němž jsou elektronické součásti přímo ponořeny do nevodivé kapaliny, přispívá ke zjednodušení chlazení v datových centrech a k úspoře místa, přičemž tato metoda chlazení může snížit náklady na energii až o 97 %.

  • Stříkající voda na modrém pozadí
   Ponorné chlazení výkonové elektroniky

   Výkonová elektronika přináší revoluci ve způsobu používání a výroby energie, od elektrických vozidel, vysokorychlostních vlaků a stavebních zařízení k provádění zemních prací až po větrné turbíny, výtahy a podmořská ropná čerpadla. Technické kapaliny Novec k použití na elektronické součásti mohou uvolnit svůj plný potenciál v zařízeních k ponornému chlazení příští generace.


  Zobrazuji 1-12 z 12 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
  Změnit Lokaci
  Česká republika - Čeština