1. Všechny produkty 3M

3M™ Dual Lock™ Rozebíratelný spojovací systém SJ3550, černý, 50mm x 45,7m

Id.č. 3M 7100108750
  • Snadné odtržení umožňuje rychlý přístup
  • Tento systém je dostatečně trvanlivý, můžete jej spojit a rozpojit 1000krát při zachování 50 % jeho původní pevnosti v tahu.
  • Pětkrát vyšší pevnost v tahu, než jsou obvyklé suché zipy s háčky a očky (Hook and Loop)
 Další
Technické údaje
Adhesive Type
General Purpose Acrylic Adhesive
Application
Mounting and Trim Attachment, Panel to Frame/Stiffner to Panel Assembly
Barva
Černá
Closure Life
1000
Délka
45,72 m
Forma Produktu
Roll
Indoor/Outdoor
Both
Maximum Operating Temperature (Celsius)
93 Stupeň Celsia
Nízký profil
Ne
Obor
Automobilismus, Stavebnictví, Electronics, Furniture, General Industrial, Medical, Military and Government, Údržba, Balení, Retail, Specialty Vehicle, Doprava
Primary Liner
Clear Polyolefin
Řešení pro
Wireless Network: Infrastructure Accessories
Šířka
50,8 Milimetr
Tloušťka
5,7 Milimetr
Units per Case
1
Značka
Dual Lock™
Podrobnosti
  • Snadné odtržení umožňuje rychlý přístup
  • Tento systém je dostatečně trvanlivý, můžete jej spojit a rozpojit 1000krát při zachování 50 % jeho původní pevnosti v tahu.
  • Pětkrát vyšší pevnost v tahu, než jsou obvyklé suché zipy s háčky a očky (Hook and Loop)

3M™ Dual Lock™ Rozebíratelný spojovací systém SJ3550 řeší problémy připevnění bez použití speciálních nástrojů nebo komplikovaných mechanických upevňovacích systémů. Naše inovativní rozebíratelný systém umožňuje připevnit vstupní dveře, panely, nápisy, součásti regálů v prodejnách a mnoho dalších dílů, které se často otevírají a zavírají, a zajistit tak snadný a opakovaný přístup s minimální ztrátou přilnavosti v průběhu času.

Pevnost v číslech Jedna malá hlavička by toho na tomto světě příliš nedokázala, ale když ji spojíte s několika stovkami jejích kamarádů, stane se téměř neporazitelnou. Týmová práce, na této myšlence je založena konstrukce našeho 3M™ rozebíratelného spojovacího systému Dual Lock™ SJ3550. Když jsou přitlačeny k sobě, zajistí se naše hříbkovité hlavičky na krátkých nožkách do sebe a vytvoří spoj, který je pětkrát pevnější než klasický suchý zip a který je snadno rozebíratelný, když je potřebný rychlý přístup. Náš 3M™ rozebíratelný spojovací systém Dual Lock™ SJ3550 obsahuje přibližně 250 hlaviček hříbkovitého tvaru na krátkých nožkách na jeden čtvereční palec. Když jsou dva díly Dual Lock™ stisknuty k sobě, klouzají pružné nožky a hlavičky hříbečků vzájemně po sobě. Jakmile do sebe vzájemně zapadnou, nožky zaklapnou zpět do své původní polohy a zablokují se protilehlými hlavičkami s hlasitým cvaknutím, které naznačuje, že se systém spojil. Tento systém můžete spojit a rozpojit 1000krát při zachování 50 % jeho původní pevnosti v tahu. Žádné vrtání, šroubování, utahování nebo složité instalace Náš systém Dual Lock™ SJ3550 používá akrylové lepidlo, které dobře přilne k široké škále materiálů se střední povrchovou energií, včetně některých plastů, kovů, skla a lakovaných povrchů. Je tak zajištěna rychlá a snadná instalace bez použití procesů mechanického připevnění. Lepidlo se rychle přilepí a plné pevnosti dosáhne po 72 hodinách. Jakmile se hříbkovité hlavičky zablokují se svými protějšky, mohou držet stejně dobře jako šrouby a nýty a současně se mohou snadno rozpojit pro snadný přístup. Univerzální, trvanlivé a neviditelné Neexistují žádná omezení pro použití našich spojovacích systémů Dual Lock™. Nožky, hlavičky i podklad jsou vyrobeny z čirého polypropylénu a polyolefinová nosná vrstva odolává většině rozpouštědel a alkalických roztoků, a proto jsou ideální pro širokou škálu účelů a prostředí. Spojovací systém je doporučen pro použití při teplotách v rozsahu -29 °C až 93 °C. Tyto spojovací systémy jsou při spojení v podstatě neviditelné a poskytují tak čistý, nenarušený povrch a zůstávají pevné i při více než 1000 cyklech otevření-zavření. Spojovací systémy Dual Lock™ SJ3550 používají akrylovou pěnovou pásku chráněnou snímatelnou krycí vrstvou. Tato konstrukce umožňuje lepší kontakt s povrchy, které mají lehkou texturu nebo nepravidelnosti na povrchu. Pro dosažení různé úrovně pevnosti upevnění, je možné kombinovat různé typy rozebíratelného spojovacího systému 3M Dual Lock. Navrhované kombinace jsou následující: Typ 250 na typ 170 Typ 250 na typ 250 Typ 170 na typ 400 Typ 250 na typ 400 Pro rychlé upevnění s vysokou pevností, ale omezeným počtem cyklů může být kterýkoliv z výrobků 3M™ Dual Lock™ použit společně se suchými zipy 3M™ Hook and Loop™.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština