1. Všechny produkty 3M

3M™ Páska VHB™ 4943, 12 mm x 33 m

Id.č. 3M 7000033134
  • Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí při nízkých teplotách
  • Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost.
  • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů
  • 1,1mm šedá vrstva lepidla účinného při nízkých teplotách na jádru z přizpůsobivé pěny
 Další
Technické údaje
Application
Gasket Attachment, Mounting and Trim Attachment, Panel to Frame/Stiffner to Panel Assembly
Application Temperature-Environment
32 Degrees Fahrenheit
Délka
33
Foam Conformability
Podobné
Indoor/Outdoor
Both
Maximum Operating Temperature (Celsius)
149 Stupeň Celsia
Obor
Stavebnictví, General Industrial, Opracování kovů, Reklama
Šířka
12 Milimetr
Temperature Resistance - Initial
300
Tloušťka
11 Milimetr
Značka
VHB™
Podrobnosti
  • Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí při nízkých teplotách
  • Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost.
  • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů
  • 1,1mm šedá vrstva lepidla účinného při nízkých teplotách na jádru z přizpůsobivé pěny
  • Dokáže nahradit mechanické upevňovací prvky (nýty, svary a šrouby) nebo tekutá lepidla bez nutnosti vrtání, broušení, přelakování, šroubování, svařování a čištění.

Naši pásku 3M™ VHB™ 4943F se špičkovým designem tvoří 1,1mm šedá vrstva lepidla účinného při nízkých teplotách, které je naneseno po obou stranách jádra z přizpůsobivé akrylátové pěny. Díky své viskoelasticitě a výjimečné schopnosti lepení na nejrůznější materiály s vysokou povrchovou energií dokáže nahradit nýty, svary a šrouby a dále nabízí designovou flexibilitu.

Pásky 3M™ VHB™ řady 4951 zajišťující špičkový design Páska 3M™ VHB™ 4943F patří mezi pásky 3M VHB řady 4951. Tato páska využívá lepidlo účinné při nízkých teplotách, které lze lepit až do 0 °C. Páska 3M VHB 4943F dále využívá přizpůsobivou pěnu pro lepší přilnutí k nepřizpůsobivým povrchům. Lze ji použít na nejrůznější materiály včetně kovů, skla a nátěrů a plastů s vysokou povrchovou energií. Mezi běžné aplikace této pásky patří upevňování výztuží a panelů, dekoračních materiálů a ozdobných lišt. Doporučené použití: Univerzální lepení, připevňování dekoračních materiálů a ozdobných lišt, upevňování střechy ke střešním výztuhám, štítků s nápisy a log, panelů k rámům a výztuží k panelům. Netradiční pěnová páska V roce 1980 vynalezla společnost 3M pásky 3M VHB, první svého druhu na světě. Tyto jedinečné pásky představují kombinaci přizpůsobivosti, pevnosti a trvalosti lepeného spoje. Výsledkem je řada výjimečně pevných pásek s přilnavostí k celé řadě materiálů. Páska 3M VHB představuje osvědčenou alternativu k šroubům, nýtům, svarům a jiným druhům mechanických upevňovacích prvků. Mrakodrapy, mobilní telefony, elektronické značení na dálnicích, lednice, architektonické skleněné výplně apod., to jsou oblasti, které využívají spolehlivosti těchto speciálních lepicích pásek v procesu sestavování, montáže, upevňování a utěsňování. Tato osvědčená a spolehlivá páska nabízí pevnost lepeného spoje, výjimečnou trvanlivost a vynikající odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti. Společnost 3M vám v případě potřeby poskytne technickou podporu pro všechny své produkty a informace o jejich konstrukci. Osvědčená spolehlivost pásek 3M VHB Páska 3M VHB poskytuje trvanlivý spoj, kterému nemohou konkurovat žádné mechanické upevňovací prvky. Tato páska dodává vašim hotovým výrobkům atraktivní vzhled, neboť nemusíte používat nýty a šrouby, a zároveň zajišťuje okamžitou manipulační pevnost. Ve většině případů představuje upevňování páskou 3M VHB rychlejší proces než vrtání, šroubování nebo používání tekutého lepidla. Tato řada univerzálních pásek je určena pro vnitřní i venkovní použití, například pro montáž oken, dveří a značení, v oblasti elektroniky, stavebnictví a řadě dalších průmyslových odvětví. Díky své odolnosti vůči chemikáliím, UV záření a teplotám dokáže páska 3M VHB snášet horka v Dubaji nebo studené zimy v Kanadě. Jedinečné akrylátové složení zajišťuje extrémní trvanlivost a odolnost vůči změnám v průběhu času, a proto se jedná o velmi účinnou pásku s dlouhou životností, na kterou se můžete spolehnout. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací Divize průmyslových lepidel a pásek 3M poskytuje na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Technologie společnosti 3M v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština