1. Všechny produkty 3M

3M™ Scotch® High Temperature Konturovací páska 4737T, 50mm x 33m

Id.č. 3M 7000048610
  • Vytváří hladce přistřižené hrany pro nejostřejší možné hranice laku
  • Odolná vůči lakům/rozpouštědlům pomáhá minimalizovat zbytky lepidla
  • Vinylový podklad odolný vůči teplu zajišťuje odlepení v jednom kuse, které šetří čas
  • Práce hotová rychle a efektivně se snadno použitelným zásobníkem
 Další
Technické údaje
Adhesion Strength (Metric)
11,5 N/100mm
Adhesive Type
Rubber
Forma Produktu
Role
Indoor/Outdoor
Indoor
Maximum Operating Temperature (Celsius)
149 Stupeň Celsia
Obor
Automobilismus, Electronics, Furniture, General Industrial, Opracování kovů, Military and Government, Specialty Vehicle, Doprava, Zpracování dřeva
Podkladový Materiál
Vinyl
Shelf Life in Months (From Date of Manufacture)
12
Tensile Strength (Metric)
280 N/100mm
Units per Case
24
Značka
Scotch®
Podrobnosti
  • Vytváří hladce přistřižené hrany pro nejostřejší možné hranice laku
  • Odolná vůči lakům/rozpouštědlům pomáhá minimalizovat zbytky lepidla
  • Vinylový podklad odolný vůči teplu zajišťuje odlepení v jednom kuse, které šetří čas
  • Práce hotová rychle a efektivně se snadno použitelným zásobníkem

Scotch® páska Fine Line pro vysoké teploty 4737T se používá pro maskování masek, prahů dveří, dvoubarevné a jiné vícebarevné aplikace, kde jsou požadovány kritické hranice různých laků v procesech s vysokou přidanou hodnotou. Pouze pro použití v interiéru.

Nabízí vynikající povolnost a ostrost linií Aby byly vytvořeny co nejostřejší hranice laku, naše Scotch® páska Fine Line pro vysoké teploty 4737T používá povolný vinylový podklad, který se rovnoměrně napne, a kaučukové lepidlo, které udržuje prosakování laků na minimu. Tato vinylová páska je povolná, takže se natáhne a přilne i na ostré oblouky a může se používat úspěšně s většinou nátěrových systémů na vodné nebo rozpouštědlové bázi a zajišťuje vynikající oddělení barev díky malé tloušťce pásky. Nápady pro aplikaci Ideální pro automobilový průmysl pro maskování při lakování kovových a plastových povrchů Vydrží i tepelné namáhání a čistě se odlepuje Scotch® páska Fine Line pro vysoké teploty 4737T je opatřena vinylovým podkladem odolným vůči teplu pro snadné odlepení v jednom kuse, čímž šetří výrobní čas. Kombinace vinylového podkladu s kaučukovým lepidlem funguje s moderními cykly sušení při vysokých teplotách až do 149 stupňů Celsia po dobu 30 minut, drží pevně a odlepuje se čistě s minimálními zbytky lepidla. Určena pouze pro použití v interiéru. Nesmí být vystavována povětrnostním vlivům. Pomocí vědy a inovací objevujeme lepší nápady V naší 3M divizi průmyslových lepidel a pásek aplikujeme naše znalosti o přilnavosti, abychom vytvářeli novátorská řešení, která zlepší konstrukční i výrobní procesy společností po celém světě. V konečném důsledku naše technologie pomáhají zákazníkům, jako jste vy, dodávat konkurenceschopné výrobky na trh rychleji a efektivněji.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština