1. Všechny produkty 3M

3M™ Scotch páska Fine Line 218

Id.č. 3M 70006028677
  • Podklad ze silného krepového papíru zaručuje ostré hranice laku.
  • Lepidlo z přírodního kaučuku pro dobrou okamžitou přilnavost.
  • Snadné trhání, kontaktní lepidlo
  • Odolnost vůči přenesení lepidla; Kontrolované odvíjení
 Další
Technické údaje
Adhesion Strength (Metric)
40 N/100mm
Adhesive Type
Rubber
Barva
Zelená
Délka
54,86 m
Forma Produktu
Roll
Indoor/Outdoor
Indoor
Maximum Operating Temperature (Celsius)
121 Stupeň Celsia
Obor
Automobilismus, Electronics, Furniture, General Industrial, Opracování kovů, Military and Government, Specialty Vehicle, Doprava, Zpracování dřeva
Podkladový Materiál
Polypropylén
Shelf Life in Months (From Date of Manufacture)
12
Šířka
19,05 Milimetr
Tensile Strength (Metric)
228 N/100mm
Tloušťka
0,13 Milimetr
Značka
Scotch®
Podrobnosti
  • Podklad ze silného krepového papíru zaručuje ostré hranice laku.
  • Lepidlo z přírodního kaučuku pro dobrou okamžitou přilnavost.
  • Snadné trhání, kontaktní lepidlo
  • Odolnost vůči přenesení lepidla; Kontrolované odvíjení
  • Těsnění, přidržení, spojování do svazků, vyztužování, identifikace, zalepování, balení, maskování laků, spojování a ochrana.

Polypropylenová fólie se zeleným matným povrchem vyrobená tak, aby zajišťovala vynikající povolnost. Kombinace tenké fólie a lepidla na bázi pryskyřice a kaučuku vytváří maskovací pásku, která zaručuje vysokou kvalitu hranic laku.

Ideální pro dlouhé přímé linie a mírné oblouky Scotch® páska Fine Line 218 používá kontaktní lepidlo z přírodního kaučuku pro vysokou okamžitou přilnavost. Polypropylenový podklad je tuhý a méně pružný než u jemných vinylových pásek, ale snadno se přizpůsobí kolem rohů. Tato páska je povolná, takže se snadno natáhne okolo rohů, vyznačuje se dobrou odolností vůči vlhkosti a rozpouštědlům, je silná 0,120 mm (5,0 mil) a zajišťuje tak vynikající oddělení barev. Doporučené aplikace Maskování jemných obrysů Těsnění plechovek Maskování při nanášení ochranných laků na desky s plošnými spoji, Maskování odolné vůči rozpouštědlům Nekritické maskování při galvanickém pokovování Maskování sítotisku Ochranná maska na desky s plošnými spoji proti postříkání Psaní písmen Maskování odolné vůči vlhkosti Značkování (popisovatelný povrch) Pásku Scotch® Fine Line 218 nelze považovat za pásku pro vysoké teploty, avšak může se používat pro cykly sušení v peci při teplotě až 121 ºC po dobu až 30 minut. Páska by neměla být vystavována vnějším povětrnostním vlivům nebo delšímu působení slunečního světla, protože pak by její odlepení mohlo být obtížné. Pomocí vědy a inovací objevujeme lepší nápady V naší 3M divizi průmyslových lepidel a pásek aplikujeme naše znalosti o přilnavosti, abychom vytvářeli novátorská řešení, která zlepší konstrukční i výrobní procesy společností po celém světě. V konečném důsledku naše technologie pomáhají zákazníkům, jako jste vy, dodávat konkurenceschopné výrobky na trh rychleji a efektivněji.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština