1. Všechny produkty 3M

3M™ VHB™ Páska 4943, 9 mm × 66 m

Id.č. 3M 7000072427
  • Snadný a rychlý způsob lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhou trvanlivostí
  • Samolepicí vrstva lepidla přilne při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost
  • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů
  • Dokáže nahradit mechanické upevňovací prvky (nýty, svary a šrouby) nebo tekutá lepidla bez nutnosti vrtání, broušení, přelakování, šroubování, svařování a čištění.
 Další
Technické údaje
Application
Gasket Attachment, Mounting and Trim Attachment, Panel to Frame/Stiffner to Panel Assembly
Application Temperature-Environment
32 Degrees Fahrenheit
Délka
66
Foam Conformability
Podobné
Maximum Operating Temperature (Celsius)
149 Stupeň Celsia
Obor
Stavebnictví, General Industrial, Opracování kovů, Reklama
Šířka
9 Milimetr
Temperature Resistance - Initial
300
Tloušťka
1,1 Milimetr
Podrobnosti
  • Snadný a rychlý způsob lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhou trvanlivostí
  • Samolepicí vrstva lepidla přilne při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost
  • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů
  • Dokáže nahradit mechanické upevňovací prvky (nýty, svary a šrouby) nebo tekutá lepidla bez nutnosti vrtání, broušení, přelakování, šroubování, svařování a čištění.

3M™ VHB™ Páska 4943F je páska pro zajištění špičkového designu. Jedná se o šedou pásku o tloušťce 1,1 mm s lepidlem pro nízké teploty po obou stranách přizpůsobitelného akrylátového pěnového jádra. Dokáže nahradit nýty, svary i šrouby. Nabízí pružnost při tvorbě návrhu díky své viskoelasticitě a výjimečné schopnosti lepení na nejrůznější podklady s vysokou povrchovou energií.

3M™ VHB™ Pásky řady 4951 zajišťující špičkový design 3M™ VHB™ Páska 4943F je jednou z řady 4951 pásek 3M™ VHB™. Tyto pásky používají lepidlo pro nízké teploty, které lze používat při teplotě do 0 °C. 3M™ VHB™ Páska 4943F používá přizpůsobitelnou pěnu pro lepší styk neodpovídajících si povrchů. Lze ji použít na nejrůznější materiály včetně kovů, skla a nátěrů a plastů s vysokou povrchovou energií. Mezi běžné aplikace této pásky patří upevňování výztuží a panelů, dekoračních materiálů a ozdobných lišt. Doporučené použití: Běžné lepení, lepení dekoračních materiálů a lišt, připevňování skládací střechy k obloukům, štítků s nápisy a log, panelů na rámy a výztuže na panel Netradiční pěnová páska 3M™ VHB™ Pásky jsme vynalezli v roce 1980 jako první svého druhu na světě. Tyto jedinečné pásky kombinují přizpůsobivost, pevnost a trvalost lepeného spoje. Výsledkem je řada výjimečně pevných pásek s přilnavostí k celé řadě materiálů. 3M™ VHB™ Páska představuje osvědčenou alternativu k šroubům, nýtům, svarům a jiným druhům mechanických upevňovacích prvků. Mrakodrapy, mobilní telefony, elektronické značení na dálnicích, lednice, architektonické skleněné výplně apod., to vše jsou oblasti, které využívají spolehlivosti těchto speciálních lepicích pásek v procesu sestavování, montáže, upevňování a utěsňování. Tato osvědčená a spolehlivá páska nabízí výbornou pevnost lepeného spoje, výjimečnou trvanlivost a vynikající odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti. Společnost 3M vám v případě potřeby poskytne technickou podporu pro všechny své produkty a informace o jejich konstrukci. Osvědčená spolehlivost 3M™ VHB™ Pásek 3M™ VHB™ Páska poskytuje trvanlivý spoj, kterému nemohou konkurovat žádné mechanické upevňovací prvky. Tato páska dodává vašim hotovým výrobkům atraktivní vzhled, neboť nemusíte používat nýty a šrouby, a zároveň zajišťuje okamžitou manipulační pevnost. Ve většině případů představuje upevňování 3M™ VHB™ Páskou rychlejší proces než vrtání, šroubování nebo použití tekutého lepidla. Naše řada univerzálních pásek je určena pro vnitřní i venkovní použití, například pro montáž oken, dveří a značení, použití v oblasti elektroniky, stavebnictví a v řadě dalších průmyslových odvětví. Díky své odolnosti vůči chemikáliím, UV záření a teplotám dokáže 3M™ VHB™ Páska snášet horka v Dubaji nebo studené zimy v Kanadě. Jedinečné akrylové složení zajišťuje extrémní trvanlivost a odolnost vůči změnám v průběhu času, což z ní činí velmi účinnou pásku s dlouhou životností, na kterou se můžete spolehnout. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací V naší divizi 3M Průmyslová lepidla a pásky poskytujeme na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Naše technologie v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština