1. Všechny produkty 3M

3M™ stolní odvíječ pro 2 pásky C-22

Id.č. 3M 7000042986
  • Odnímatelná plastová jádra lze snadno a rychle vyměnit
  • Pryžová základna nepoškrábe povrch stolu nebo desky
  • Konstrukce z trvanlivého plastu vysoce odolného vůči nárazu zajistí po mnoho let funkčnosti i v náročném prostředí
  • Vyvážená, protiskluzová pryžová základna umožňuje, aby zásobník zůstal na místě při snadném odvíjení pásky pouze jednou rukou.
 Další
Technické údaje
Barva dávkovače
Otiskovací hmota
Celková šířka (imperiální)
1 Palce
Celková šířka (metrická)
24 mm
Forma Produktu
Každý
Materiál
Plastické
National Stock Number
7520002851772
Obory
Spotřební zboží, Potraviny a nápoje, Všeobecný průmysl, Přírodní vědy, Opracování kovů, Balení, Papír, Tisk, Maloobchod, Zpracování dřeva
Regulatory Key
AD-04456
Šířka pásky (metrická)
25,4 mm
Typ výrobku
Vytažení a vyjmutí
US Govt Contract Number
GS-15F-1429H
Velikost jádra (metrická)
76,2 mm
Značka
Scotch®
Podrobnosti
  • Odnímatelná plastová jádra lze snadno a rychle vyměnit
  • Pryžová základna nepoškrábe povrch stolu nebo desky
  • Konstrukce z trvanlivého plastu vysoce odolného vůči nárazu zajistí po mnoho let funkčnosti i v náročném prostředí
  • Vyvážená, protiskluzová pryžová základna umožňuje, aby zásobník zůstal na místě při snadném odvíjení pásky pouze jednou rukou.

Náš Scotch® Zásobník pro náročné prostředí C22 má dvě nezávisle se otáčející 3palcová jádra, díky tomu lze využít buď jednu roli pásky širokou až 2 palce, nebo dvě role pásky o šířce 1 palec současně. Tento univerzálnost je ideální volbou pro řemesla, balení dárků, tisk, oblečení, kosmetiku, maloobchod, osobní péči, dřevoobrábění, odvětví potravin a nápojů, a spotřební zboží.

Univerzální a vždy po ruce Scotch® Zásobník pro náročné prostředí C22 je vyroben z robustního plastu vysoce odolného proti nárazu, takže je dostatečně pevný, aby odolal i v nejdrsnějším prostředí. Je přenosný a lze jej komfortně použít vždy, kdy je to zapotřebí. Protiskluzová, vyvážená pryžová základna umožňuje, aby zásobník zůstal na místě při snadném odvíjení pásky pouze jednou rukou. Nejlepší je, že pryžová základna nepoškrábe povrch stolu nebo desky. Scotch® Zásobník pro náročné prostředí C22 je schopen odvíjet různé materiály až do šířky 2 palce, do průměru 5 palců, a na 3palcovém jádru včetně celofánu, acetátových vláken, acetátové fólie, papíru a pásek s vlákny. Jádra zásobníku pásek pohodlně drží a jsou odnímatelné pro snadné vložení nové pásky. Zásobníky jsou nepostradatelné Zásobník přidržuje pásku, udržuje dostupný její konec a poskytuje i prostředek na její řezání. Zásobníky jsou vybaveny centrální cívkou a na jednom konci zahrnují mechanismus sloužící k odříznutí pásky. Jsou k dispozici v široké škále variant, od jednorázových po automatické průmyslové stroje. Řady ručních zásobníků zahrnují plastové typy, které mohou být určeny pro opakované nebo jednorázové použití, až po větší zařízení používaná pro balení a spojování do svazků, a ve spojení s expedicí. Vzhledem ke svému komfortu jsou zásobníky na lepicí pásky běžnou výbavou kanceláří i lehkých průmyslových provozů. Vyvážené stolní zásobníky jsou šikovné pro širokou škálu kancelářských, maloobchodních, průmyslových i domácích aplikací. Vyvážená základna udrží stabilitu zásobníku, abyste ho mohli používat jedinou rukou, a současně zaručuje možnost přenesení na jiné potřebné místo. Zásobníky pro balení a spojování svazků se rovněž obsluhují jednou rukou pro ergonomii a pohodlí při práci.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština