1. Všechny produkty 3M
28 Výsledky vyhledávání 
 • Sterilizace a monitoring
 • 28 Výsledky vyhledávání 
  Sterilization and Monitoring

  Podstatou je monitorovat

  • Sterilizace a monitoring

   Když se jedná o sterilizaci a monitoring, organizace ve více než 60 zemích závisí na 3M v inovacích výrobků, nových nápadech a kreativních řešeních při pomoci zmírnění rizika infekcí spojených s nemocniční péčí. Budeme s vámi spolupracovat k dosažení vašich potřeb i potřeb organizace - od zajištění hlasitých zařízení akutní péče po specifické potřeby ambulantních chirurgických center a primární klinické péče.


  Kategorie produktů


  • Inovativní výrobky

   Řešení monitoringu sterilizace 3M zahrnuje kompletní portfolio rozličných výrobků pro pomoc při organizaci operací, standardizaci protokolů poskytování nejlepší možné péče vašim pacientům. Výrobky jako jsou Výstupní biologický indikátor Super Rapid Attest™ 3M™ může značně snížit čas potřebný k získání kritických informací o sterilizačním procesu.

   Biologický indikátor Super Rapid Attest™ 3M™s výsledkem do jedné hodiny (US)


  • Na standardech založená edukace

   Vy i váš personál jste příliš zaneprázdnění. Je životně důležité udržet krok s posledními pokroky v oblasti technologií sterilizace, procesů a standardů. Proto poskytujeme bezplatný, obsah vycházející ze standardů, speciálně navržený pro profesionály procesu sterilizace. Sterile U 3M™, síť nejnovějších vzdělávacích služeb a zdrojů školení je nyní součástí 3MTM Health Care Academy. Program věnovaný zlepšení kompetencí a znalostí v procesu sterilizace, strukturovaný, aby vám umožnil vzdělávání u vás a ve vhodném čase.

    


  • Podpora, když je potřeba

   Naše certifikovaná technická servisní skupina je připravená odpovědět na vaše otázky ke sterilizaci a opakovanému použití výrobků, standardům a řešení závad v procesu. Náš tým, často se vzděláním z oblasti chemie, mikrobiologie a další příbuzných věd není pouze odborný v otázkách výrobků, ale využívá svých znalostí oboru a znalost standardů, aby vám poradil a odpověděl na vaše otázky.

   Pro podporu hardwaru a softwaru využijte náš servisní tým zdravotní péče 3M.

    


  Zobrazuji 1-24 z 28 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
  Změnit Lokaci
  Česká republika - Čeština