1. Všechny produkty 3M

Tavné lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ 3748

Id.č. 3M 7100005566
 • Vykazuje schopnosti odolávat tepelným šokům při nízké teplotě a zajišťuje tak optimální a dlouhodobou přilnavost
 • Dobrá odolnost vůči vysokým teplotám zajišťuje trvanlivost spoje při kolísání teplot
 • Mimořádné elektrické vlastnosti nabízí ideální řešení pro použití v oblasti elektrotechniky
 • Nekorozivní vlastnosti zajišťují dlouhodobou kvalitu a pevnost lepidla
 Další
Technické údaje
Celková délka (metricky)
0,07 m
Celková šířka (metrická)
25,4 mm
Forma Produktu
lb.
Heat Resistance
175 Degree Fahrenheit
Metoda aplikace
Ruční proces, Sprej
Nastavení teploty pro tavnou pistoli EC
4
Obory
Automobilismus, Stavebnictví, Spotřební zboží, Elektronika, Nábytek, Všeobecný průmysl, Vojenské a vládní, Balení, Maloobchodní, Reklama, Speciální vozidlo, Doprava, Zpracování dřeva
Open Time
50 Second
Pevnost ve smyku
250 Pound_Per_Square_Inch
Podkladový materiál
Plast, snadno lepivý (HSE), Plast, obtížně lepivý (LSE)
Procenta hmotnosti pevných látek (přibližná)
100 Percent
Product Key
3748-PG
Spotřebitelské balení
Ne
Typ lepidla
Polypropylén
Údaje o výrobku
 • Vykazuje schopnosti odolávat tepelným šokům při nízké teplotě a zajišťuje tak optimální a dlouhodobou přilnavost
 • Dobrá odolnost vůči vysokým teplotám zajišťuje trvanlivost spoje při kolísání teplot
 • Mimořádné elektrické vlastnosti nabízí ideální řešení pro použití v oblasti elektrotechniky
 • Nekorozivní vlastnosti zajišťují dlouhodobou kvalitu a pevnost lepidla
 • Vysoká pevnost při odlupování zajišťuje trvalou pevnost a pružnost spojů

Tavné lepidlo 3M™ 3748 je houževnaté a pružné tavné lepidlo s mimořádnou schopností odolávat tepelným šokům při nízké teplotě, díky čemuž může dosáhnout optimálního přilnutí při kolísání teplot. Toto tavné lepidlo vyrobené z termoplastické pryskyřice se 100% obsahem sušiny nabízí výjimečnou trvanlivost lepeného spoje pro širokou škálu aplikací.

Zajišťuje trvanlivost a poskytuje jistotu Kromě schopnosti odolávat tepelným šokům při nízké teplotě má tavné lepidlo 3M™ 3748 také dobrou odolnost vůči vysokým teplotám, díky čemuž představuje spolehlivé řešení pro lepení v prostředích s vysokou teplotou bez bobtnání či deformace. Co se týče složení tohoto tavného lepidla, má i mimořádné elektrické vlastnosti, takže je vhodné pro použití v oblasti elektrotechniky. Důvodem, proč je tavné lepidlo 3M™ 3748 vhodným řešením pro elektrotechnické účely, jsou jeho nekorozivní vlastnosti, které zajišťují dlouhodobou kvalitu a pevnost lepeného spoje. Kromě toho se vyznačuje i vysokou pevností při odlupování zajišťující trvalou pevnost a pružnost spojů. Lepidlo lze lepit na celou řadu podkladů, zejména na materiály, které jsou normálně obtížně lepitelné, jako je polypropylen a polyetylen. Doporučené použití Tavné lepidlo 3M™ 3748 lze použít v řadě průmyslových odvětvích, jako je automobilový průmysl, stavebnictví, výroba nábytku, velkoplošné obrazovky, spotřební zboží, výroba speciálních vozidel, přeprava, armádní účely, maloobchodní prodej, elektronika, zpracování dřeva a balicí technika. Doporučené použití pro tento výrobek: Elektronika Plasty Dřevo Pěny Textilie Lepenka Co jsou to tavná lepidla Tavná lepidla jsou termoplastické pryskyřice se 100% obsahem sušiny. Konstrukce těchto lepidel umožňuje, že je možné je po vytvrzení působením dostatečně vysokých teplot znovu roztavit. Výhoda tavných lepidel spočívá v tom, že je na rozdíl od mechanických spojů a lepicích pásek mezi lepenými povrchy nejde prakticky vidět. Tavná lepidla se při zahřátí roztaví a rychle vyplní spáry a pokryjí lepený povrch. Po nanesení na povrch zchladnou, ztvrdnou a během několika sekund dosáhnou příslušné pevnosti spoje. Díky krátké době zpracovatelnosti můžete se slepenými díly ihned pracovat, takže nemusíte používat žádné svorky nebo upínací prvky a navíc ušetříte čas a energii potřebné ke schnutí. Lepidlo, které předčí vaše očekávání Objevte výhody tavného lepidla 3M™ 3748, jehož složení zajišťuje pružnost a dokáže splnit vaše požadavky v oblasti lepení.

Navrhované použití

 • Elektronický průmysl – například zalévání, lepení a připevňování vodičů
 • Interiér dopravních prostředků
 • Upevňování sedadel