1. Všechny produkty 3M
 Výsledky vyhledávání 
Jednotky s pohonem a přívodem vzduchu

Jednotky s pohonem a přívodem vzduchu

Inteligentní design, který umožňuje uživatelům soustředit se na práci.

Najít výrobek
 • Typ výrobku  
  • + Více

 • Práce ve světě komfortu

  Při práci v oblastech, kde jsou přítomny nebezpečné kontaminující látky, je nezbytný čistý vzduch. 3M nabízí širokou škálu flexibilních průmyslových jednotek s přívodem a pohonem vzduchu vyvinutých speciálně pro ta nejnáročnější prostředí.

  Tyto ochranné dýchací systémy nabízejí pohodlnou, integrovanou ochranu dýchacích cest, hlavy, obličeje, očí a sluchu před různými nebezpečími. Jejich snadná obsluha také zvyšuje produktivitu na pracovišti.

  Prohlédněte si naši příručku k jednotkám s přívodem a pohonem vzduchu.

Zjistěte více o ochraně dýchacích cest pomocí jednotek s přívodem a pohonem vzduchu

Jednotka s pohonem vzduchu nebo přívod stlačeného vzduchu? Který z nich použít?

 • Jednotky s pohonem vzduchu Turbo

  Jednotky s pohonem vzduchu

  Jednotka s pohonem vzduchu využívá ventilátor k dodávání filtrovaného vzduchu do nejrůznějších náhlavních souprav a přileb. Umožňuje vysokou mobilitu.


 • Jednotky s přívodem vzduchu

  Systémy s přívodem vzduchu

  3M™ jednotky s přívodem vzduchu jsou navrženy tak, aby pracovníkům poskytovaly čistý vzduch. Vzduch lze dodat z vysokotlakého kompresoru. 3M nabízí několik produktů, které se mohou připojit k přiváděnému vzduchovému systému včetně kukel, přileb, celoobličejových masek a polomasek. Umožňuje pouze omezený pohyb.


Jednotky s pohonem vzduchu

 • Na opasek

  Přenáší váhu blíž k uživateli, čímž se snižuje pákový efekt, který může způsobit, že některé jednotky s přívodem vzduchu se zdají být těžší. Opaskové jednotky jsou ergonomicky navrženy tak, aby seděly na zádech uživatele a přenášely váhu převážně na boky uživatele pomocí polstrovaného komfortního pásu.

  Prohlédnout všechny produkty

 • Na hlavě

  Jednotka s pohonem vzduchu je umístěna na hlavě a poskytuje všechny funkce stejně jako ochranné jednotky pro čištění vzduchu umístěné na opasku. Systémy jsou ideální pro těžbu, tavení, slévárenství a obrábění kovů.

  Prohlédnout všechny produkty


Produktové řady

 • 3M™ Versaflo™ jednotka s pohonem vzduchu TR-600

  Revoluční model TR-600 dosahuje vyšší výkonnosti díky lithium-iontové baterii, nastavitelnými možnostmi proudu vzduchu a rozšířenou škálou filtrů, které pomáhají chránit proti plynům / výparům a částicím. Určeno pro těžký průmysl a dlouhodobé použití.

  Prohlédnout produkty

 • 3M™ Versaflo™ jednotka s pohonem vzduchu TR-300+

  Systém 3M™ Versaflo™ TR-300+ kombinuje výkon, ochranu a funkčnost s moderním stylovým designem a komfortem. Je to klíč pro snadné použití a všestranný systém ochrany dýchacích cest proti částicím.

  Prohlédnout produkty

 • 3M™ Jupiter™ Jednotka s pohonem vzduchu

  Jednotka s pohonem vzduchu Jupiter™ je pohodlná, snadno použitelná a poskytuje ochranu proti částicím, plynům, výparům nebo proti jejich kombinaci v závislosti na typu použitých filtrů.

  Prohlédnout produktyJednotky s přívodem vzduchu


 • Systém pro přívod vzduchu 3M™ S-200+

  3M™ S-200 + je pohodlný a všestranně použitelný. Může být použit jako standardní systém pro přivod vzduchu nebo v duálním režimu se záložním filtrem.

  Zobrazit produkt

 • 3M™ Aircare™ filtrační jednotka

  Filtrační jednotku Aircare™ lze kombinovat se všemi systémy 3M™ s přívodem vzduchu. Trojstupňový filtrační systém dodává vzduch nejvyšší kvality do regulátoru stlačeného vzduchu. Odstraňuje vodní a olejové aerosoly, částice a pachy z dodávaného stlačeného vzduchu.

  Prohlédnout produkty


Náhlavní soustavy


Videa


Zdroje

 • Versaflo systém na ochranu dýchacích orgánů

  3M™ Versaflo™ reprezentuje obrovské úsilí společnosti 3M při dosahování tří hlavních cílů:
  - Zjednodušení procesu výběru zařízení.
  - Zvyšení všestrannosti systému.
  - Zlepšení uživatelského komfort na každém kroku.

  Přejít na Selektor

 • Chraňte své investice

  Některé produkty od 3M vyžadují pravidelnou kontrolu a údržbu, aby byl zajištěn optimální výkon a ochrana pro uživatele. Kromě potenciálních snížení úrovní ochrany může špatná údržba také snížit efektivní životnost zařízení, což má za následek dodatečné náklady na výměnu.

  Zjistěte více o tom, jak chránit vaše jednotky s přívodem a pohonem vzduchu

 • 4 kroky ke správné ochraně

  Výběr správné ochrany dýchacích cest, tak aby byly splněny všechny vaše požadavky může vypadat jako nesnadný úkol. Zjednodušte ho pomocí našich jednoduchých 4 kroků a zjistěte, která ochrana je tou správnou ochranu pro vás a vaše pracovníky.

  Přejít na správný výběr


Dodatečné zdroje

 • Proč 3M jednotky s pohonem a přívodem vzduchu?

  Práce ve světě pohodlí


  Společnost 3M nabízí rozsáhlou a flexibilní řadu filtračních jednotek s přívodem a pohonem vzduchu vyvinutých pro širokou škálu prostředí, aplikací a rizik.


  Tyto ochranné dýchací systémy nabízejí pohodlnou, integrovanou ochranu dýchacích cest, hlavy, obličeje, očí a sluchu před různými riziky. Jejich snadná obsluha zvyšuje produktivitu na pracovišti.

  Co
  1. Náhlavní soustava je připojena k jednotce s pohonem vzduchu Turbo; Nebo
  2. Náhlavní soustava je spojená s regulátorem s externím přívodem stlačeného vzduchu v dýchatelné kvalitě.
  3. Často obsahuje ochranu pro oči, hlavu, sluch, krk a ramena.

  Proč Komfort, shoda a ochrana

  1. Osvěžující tok vzduchu a snížený dýchací odpor.
  2. Kombinovaná integrovaná ochrana
  3. Poskytuje ochranu dýchacích cest, hlavy, obličeje, očí, sluchu, pokrytí hlavy / krku / ramen
  4. Vysoké ochranné faktory

 • Modulární systémy

  Modulární systém ochrany dýchacích orgánů je komplexním přístupem v ochranných systémech pracovníků založeným na kompatibilních součástkách.
  Všechny modulární náhlavní jednotky, jednotky pro dodávání vzduchu a dýchací hadice jsou vzájemně kompatibilní. Uživatelé mohou měnit a prohazovat díly podle toho, v jakém prostředí se zrovna pohybují.
  Velká flexibilita při manipulaci s měnícími se prostředími uživatelů.


  Jednotlivé systémy

  Jednotlivé systémy ochrany dýchacích orgánů mohou být použity při různých aplikacích na pracovišti. Patří k nim jednotky s pohonem vzduchu s integrovanou ochranou hlavy, očí, obličeje a dýchacích cest a regulátory stlačeného vzduchu s polomaskami a celoobličejovými maskami.


Jednotky s pohonem a přívodem vzduchu od 3M

3M nabízí širokou škálu flexibilních průmyslových jednotek s přívodem a pohonem vzduchu vyvinutých pro širokou škálu prostředí, aplikací a nebezpečí.

Oba typy systémů dodávají uživatelům vzduch prostřednictvím náhlavního dílu. Náhlavní díly jsou navrženy tak, aby poskytovaly ochranu dýchacích cest a nabízejí uživateli další dodatečnou ochranu a funkce, které vyhovují danému pracovnímu prostředí a typu práce. Vlastnosti zabudované do náhlavních dílů řeší mnoho běžných úskalí spojených s poskytováním osobních ochranných prostředků (OOP) pracovníkům.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština