1. Všechny produkty 3M
114 Výsledky vyhledávání 
 • Monitoring pacienta
 • 114 Výsledky vyhledávání 
  Patient Monitoring
  • Monitoring pacienta - Úder v pravou chvíli

   Pokud se jedná o monitoring pacienta, chcete mít ty nejlepší produkty pro poskytování prvotřídní péče. Věříme, že budete mít správný přehled o pacientovi ve chvíli, kdy budete používat fonendoskop Littmann™ 3M™ a EKG záznam vám zaručí elektroda Red Dot™ 3M™. Dále se spolehněte na naše vzdělávací školení a buďte si jisti, že 3M je tady pro vás.


  Kategorie výrobků pro monitoring pacienta

  • Patient Monitoring: Electrode 2560
   Elektrody

   Vy rozumíte svým pacientům a my rozumíme jejich monitoringu. Společně můžeme standardizovat vaše elektrody bez kompromisu v otázce výkonu.

   Elektroda Red Dot™ 3M™

  • Fonendoskopy Littmann™ 3M™ jsou používány milióny lékařských profesionálů po celém světě, kteří se snaží zlepšit výsledky léčby pacienta. Fonendoskopy Littmann nabízí perfektní akustický výkon, konzistentní vysokou kvalitu a výjimečnou hodnotu. Používání fonendoskopu Littmann™ je vyjádřením vaší oddanosti medicíně a osobnímu úspěchu.

   www.littmann.com


  Žhavá témata

  • ECG Monitioring Alarms

   Máte tzv. alarm fatigue?

   Důležitou otázkou se v poslední době vzhledem k bezpečnosti pacienta stává tzv. alarm fatigue. Některé životně důležité monitorovací alarmy jsou bez odezvy kvůli tomu, že zdravotníci otupí a přestanou alarm vnímat. Přečtěte si, jak patřičná příprava kůže může zlepšit kvalitu záznamu, a snížit tak počet alarmů při monitoringu EKG.


  Školení


  Zobrazuji 1-24 z 114 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat