1. Všechny produkty 3M
6 Výsledky vyhledávání 
 • Bariérové krémy a filmy, čisticí ubrousky
 • 6 Výsledky vyhledávání 
  6 Výsledky vyhledávání 
  3M Moisture Barriers, Creams and Lotions
  • Pohodlí i pro tu nejslabší kůži

   Ochrání pacientovu kůži před dopady inkontinence, poraněním kůže zdravotnickým adhezivem (MARSI), chronickými ranami, cukrovkou, ostomatickou péčí nebo plísňovou infekcí. 3M Cavilon Profesionální výrobky péče o kůži poskytnou snadnou a uklidňující úlevu zranitelné pokožce.  • barrier film

   Studie odhalily program efektivní prevence poškození kůže šetřící náklady u pacientů v domácí péči s inkontinencí.

   Vaši pacienti s vámi počítají, pokud jde o ochranu proti poškození kůže. Program prevence poškození kůže pomáhá zmírnit nepohodlí pacientů a snížit náklady vašeho zařízení. 3M sponzorovala obsáhlou ekonomickou studii prevence dermatitidy spojené s inkontinencí, která ukázala, že použití nedráždivé ochranné vrstvy Cavilon™ 3x týdně je stejně efektivní ochranou proti dermatitidě spojené s inkontinencí, jako použití výrobků, které je nutné aplikovat po každém případu inkontinence.* Aplikace nedráždivé ochranné vrstvy Cavilon™ 3x týdně také vede ke značnému snížení nákladů oproti jiným metodám léčby.

   Náklady na pracovní sílu při prevenci poškození kůže u pacientů v domácí péči s inkontinencí (PDF 343,4 KB) (US)

   *Bliss D, et al. An economic evaluation of four skin damage prevention regimens in nursing home residents with incontinence. Journal of Wound Ostomy and Continence Nursing. 2007; 34(2): 143-152


  Související videa


  • barrier cream

   Studie: Zlepšení ošetřovatelské péče prostřednictvím použití ochranného krému s prvky odolnosti

   Kvalita života je u dlouhodobé péče cílem pacientů, jejich rodin, i ošetřovatelů. Záměrem studie bylo zlepšit domácí péči, určit, jestli používání nedráždivé ochranné vrstvy Cavilon™ 3M™ zlepšuje perianální integritu kůže a snižuje infekce močového ustrojí. Studie ukázala, že začlenění vzdělávacího úsilí a vývoj standardizovaného plánu péče vyústil v pozorovatelné zlepšení stavu perianální kůže a snížil infekce močového ustrojí.

   Kompletní studie zde(PDF, 26.01 KB)


  • Zjistěte více o nedráždivé ochranné vrstvě Cavilon

   Nedráždivá ochranná vrstva Cavilon™ 3M™

   Tělní tekutiny, trauma z adheziv, frikce a inkontinence mohou snadno porušit kůži. Nedráždivá ochranná vrstva Cavilon™ je nedráždivá tekutá vrstva bez obsahu alkoholu, která poskytuje ochranu proti porušení kůže při inkontinenci po dobu 72 hodin. Prodyšná vrstva pomáhá chránit poškozenou kůži a může snížit poškození kůže. Je transparentní, což umožňuje návazný monitoring rizikové kůže. Unikátní přípravek poskytuje dlouhotrvající ochranu, která nenahrazuje, ale ani nebrání použití plen.

   Zjistěte více o nedráždivé ochranné vrstvě Cavilon (PDF, 303.00 KB)


  • Zjistěte více o ochranné vrstvě

   Odolná ochranná vrstva Cavilon™ 3M™

   Častá aplikace ochranné vrstvy zabírá personálu spoustu času. Odolná ochranná vrstva Cavilon™ 3M™ poskytuje odolnou, dlouhotrvající ochranu od tělních tekutin a hydratuje kůži. Je třeba méně aplikací, což ušetří čas a práci. Jeho unikátní polymerový vzorec poskytuje prodyšnou ochranu na podporu zdraví kůže u pacientů s rizikem porušení kůže při inkontinenci, a zároveň umožňuje adhezivním výrobkům přilnout ke kůži. Krém se vstřebá do pokožky, neposkvrní pleny a je odolná vůči omytí. Pravidelné použití odolné ochranné vrstvy Cavilon™ 3M™ na neporušenou kůži pomáhá ochraně proti porušení způsobené pravidelným vylučováním moči a stolice a zlepší pohodlí pacientů.

   Zjistěte více o ochranné vrstvě (PDF, 281.33 KB)


  • 3M Cavilon Antifungal Cream

   Šetrné omývání pokožky a hydratace s ubrousky 3M™ Cavilon™ Wipes

   Ubrousky 3M™ Cavilon™ Wipes představují nový standard péče a nejlepší způsob pro pacienty, aby se cítili v pohodlí, čistotě a chráněni. Můžete šetrně očistit a hydratovat každou část těla a poskytnout ochranu kdekoli je zapotřebí jemným zdravotnickým ubrouskem bez jakéhokoli tření a zároveň tím snížíte riziko křížové kontaminace.

   Ubrousky slouží pro denní očistu na lůžku a pro čištění kůže po každé epizodě inkontinence.

   Zjistěte více o ubrouscích 3M


  • 3M Cavilon Creams and Lotions

   3M™ Cavilon™ Creams and Lotions

   Cavilon moisturizers help relieve and replenish skin for both you and your patients. Cavilon Extra Dry Skin Cream is ideal for diabetic foot care - the pH balanced, lipid rich formula lasts 24 hours to soften and relieve rough, cracked, or scaly skin. The Moisturizing Body Cream provides full-body skin replenishment. Our Moisturizing Hand Lotion can help you restore your skin's natural moisture and pliability under latex gloves without affecting hand antiseptic products.

   Learn More about our Cavilon Moisturizers (PDF, 1.25 MB)


  • FAQs

   Find the answer to the most frequently asked questions regarding 3M Health Care

   Go to FAQs

  • Education & Events

   Join the 3M Health Care Academy and broaden your professional knowledge

   Find out more

  • Contact us

   If you have a question about a 3M Health Care product or service, please get in touch

   Contact us now

  Zobrazuji 1-6 z 6 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
  Změnit Lokaci
  Česká republika - Čeština