1. Všechny produkty 3M
27 Výsledky vyhledávání 
27 Výsledky vyhledávání 
3M Surgical Site Dressings
 • Náplasti chirurgického vstupu

  Pokrytí a ochrana ran po chirurgickém vstupu, která poskytuje ochranu pro nově se tvořící tkáň. Náplasti pro ošetření ran 3M™ jsou více než 30 let synonymem kvality a účinnosti. Nejuznávanější značkou v oblasti transparentních fóliových náplastí je Tegaderm™ 3M™. Nabízí snadno použitelnou náplast s efektivními náklady, která podporuje nejlepší postupy a zlepšuje výsledky pacientovy léčby.


 • ssi dressing

  Fóliová náplast Tegaderm™ +Pad

  Na rozdíl od tradiční pórovité gázy a páskových náplastí náplast Tegaderm™ +Pad poskytuje ochranu proti virům a bakteriím, což pomáhá zmírnit riziko infekce. Je voděodolná, ale prodyšná, absorpční, ale neadherentní a snadno aplikovatelná.

  Náplast Tegaderm™ +Pad je nepropustná pro kapaliny, bakterie a viry,* a poskytuje tak efektivní ochranu proti externím kontaminantům.

  Snižte dobu, kterou personál stráví aplikací a výměnou náplasti díky náplasti Tegaderm™ +Pad.** Méně častá výměna náplastí ušetří čas a náklady na materiál a zároveň sníží potenciál kontaminace vstupu.

  *Testování in vitro ukazuje, že transparentní fólie poskytuje virovou a bakteriální ochranu proti virům od průměru 27 nm a větším a nechává náplast neporušenou bez úniku tekutiny.

  **Kahl, Ann Marie, Evaluation of Composite Dressings on Post-Operative Wounds: Clinical Outcomes, Cost-Effectiveness and Labor Savings, 1999

  Stáhněte si prospekt výrobku (PDF, 451.72 KB)


 • surgical dressings

  Náplast Medipore™ +Pad

  Náplast po chirurgickém zákroku může být použitá na oblasti, kde očekáváte otok nebo pohyblivost, na povrchové nebo střední rány, rozedření, oděrky a popáleniny a na lehce až středně mokvavé rány. Snižuje dobu aplikace, přizpůsobí se tělesným záhybům, je jemná, porézní a prodyšná a má unikátní, nelepivou absorpční podložku.

  Stáhněte si prospekt výrobku (PDF, 451.72 KB)


 • I.V. náplasti Tegaderm™ 3M™

  Před více 30 léty představila společnost 3M první I.V. náplasti Tegaderm™ 3M™. Od té doby spolupracujeme s profesionály zdravotní péče po celém světě, abychom vyvíjeli výrobky, které zjednodušují a zlepšují praxi, a současně rozšiřujeme škálu možností v rámci portfolia I.V. náplastí Tegaderm™ 3M.

  Každý den se inspirujeme tím, co dělají zdravotničtí profesionálové pro své pacienty, aby dosáhli nejlepší možné péče. Nově objevené technologie a dosažené pokroky aplikujeme do výroby transparentních náplastí a výsledkem je široké portfolio I.V. náplastí na vstup, které pomáhají zlepšit výsledky léčby pacienta a poskytují vynikající služby.

  Zjistěte více o I.V. náplastech Tegaderm™ 3M


Související videa

SSI-Gauze No Barrier to Bacteria


 • FAQs

  Find the answer to the most frequently asked questions regarding 3M Health Care

  Go to FAQs

 • Education & Events

  Join the 3M Health Care Academy and broaden your professional knowledge

  Find out more

 • Contact us

  If you have a question about a 3M Health Care product or service, please get in touch

  Contact us now

Zobrazuji 1-24 z 27 vyhovujících produktů
Porovnat až tri výrobky:
Porovnat
Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština