1. Všechny produkty 3M
134 Výsledky vyhledávání 
134 Výsledky vyhledávání 
Wound Care Products
 • Péče o kůži a ošetření ran

  Náš rozsáhlý sortiment ověřených výrobků pro péči o kůži a rány pomáhá zlepšovat zdraví kůže a používá se při ošetření akutních i chronických ran. Tyto výrobky představují nákladově efektivní řešení a opírají se o vzdělávací služby i odbornou a technickou podporou.  


 • 3M Wound Care Dressings

  Ošetření ran

  Víme, že ošetření ran je komplexní problém a vyžaduje, aby zdravotníci pracovali s krytím na rány, které se přizpůsobí měnící se úrovni výpotku a tělesným záhybům. 3M krytí usnadní zajištění rovnováhy vlhkosti pro optimální hojení.

  Klikněte sem a zjistěte, jak Tegaderm™ krytí spolehlivě chrání rány a bezpečně fixuje katétry.


 • 3M Medical Tapes

  Chirurgické pasky

  Chirurgické pasky mohou být používané v řadě případů zdravotnické péče. Chirurgické pasky mohou být strategickou oblastí se správným dodavatelem, poskytujícím kvalitní výrobek a příslušenství, které potřebujete.

  Klikněte sem a zjistěte, jak mohou pomoci 3M™ Chirurgické pasky vaší klinické praxi od jemné varianty pro citlivou kůži po silně přilnavé pro rizikové případy.


 • 3M Cavilon Professional Skin Care products

  Bariérové krémy a filmy

  Nejvyšší důležitost má ochrana pacientovy kůže. Pomozte ochránit pacientovu kůži před defekty způsobenými inkontinencí, poraněním kůže způsobené adhezivem (MARSI), chronickými ranami nebo ostomatickou péčí.

  Klikněte sem a zjistěte, jak mohou produkty 3M™ Cavilon™ poskytnout snadnou a uklidňující úlevu zranitelné pokožce.


 • 3M Coban Compression Systems

  Kompresní systémy

  Váš pacient s chronickým edémem by se rád plně věnoval každodenním činnostem - bez pocitu nepohodlí a rozpaků týkajících se toho, co má na noze nebo chodidle. Pro pomoc pacientům s edémem k zdravému a kvalitnímu životu vytvořila 3M lehké, dvouvrstvé elastické obinadlo, které zajistí požadovaný tlak a nepřivodí bolest.

  Klikněte sem a zjistěte vše o dvouvrstvém kompresním systému 3M™ Coban™.


 • 3M Steri-Strip Adhesive Skin Closures

  Uzavírání ran

  Díky náplasťovým stehům Steri-Strip™, které používají lékaři po celém světě, je uzavírání ran rychlé, jednoduché a šetří náklady. Náplasťové stehy Steri-Strip™ pro ošetření ran, a to jak akutních, tak i chronických snižují rizika infekce v porovnáni s klasickými stehy a zaručují lepší kosmetické výsledky léčby.

  Klikněte sem a zjistěte více o náplasťových stezích 3M™ Steri-Strip™.


Zobrazuji 1-24 z 134 vyhovujících produktů
Porovnat až tri výrobky:
Porovnat
Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština