1. Všechny produkty 3M
47 Výsledky vyhledávání 
 • Jednorázové filtrační polomasky
 • jednorázové-respirátory

  Jednorázové respirátory

  Prach a něčistoty ve vzduchu lze pozorovat, existuje ale mnoho částic, které ohrožují vaše dýchací cesty a nelze je vždy vidět pouhým okem.

  47 Výsledky vyhledávání 
  Najít výrobek

  47 Výsledky vyhledávání 
  • Pohodlné dýchání čistého a bezpečného vzduchu je důležité pro zdraví pracovníků a morálku na pracovišti.

   Jednorázové respirátory od 3M kombinují ergonomický design s komfortním vybavením a patentovanými technologiemi, které usnadňují dýchání a pohodlnou ochranu proti nebezpečným částicím.


  • Skládací filtrační polomasky 3M™ Aura™ Série 9300+
   Skládací filtrační pomomasky 3M™ Aura™ Série 9300+

   Řada jednorázových respirátorů 3M™ Aura™ 9300+ je výsledkem nepřetržitého vývoje společnosti 3M, který zvyšuje komfort. Ověřený skládací design je vhodný pro širokou škálu tvarů a velikostí obličejů, a také umožňuje větší pohyb obličeje během řeči, což činí respirátor mnohem pohodlnějším.


   Prohlédnout produkty

  • Mušlové filtrační polomasky série 3M™ 8300
   Mušlové filtrační polomasky série 3M™ 8300

   Užijte si pohodlí jednorázových respirátorů 3M™ řady 8300, které sedí většině tvarů a velikostí obličejů. Naše super-měkká, polstrovaná dosedací linie poskytuje okamžitý a trvalý komfort; zatímco jejich robustní konstrukce činí řadu 8300 odolnou.

   Prohlédnout produkty

  • 3M™ 8825+ a 8835+ mušlové respirátory
   3M™ 8233E, 8825+ a 8835+ mušlové respirátory

   Získejte bezpečí a výjimečný komfort s jednorázovými respirátory řady 3M™ Premium. Disponují lehkou konstrukcí, filtrací a umožňují snadné dýchání. Naše respirátory splňují požadavky testu FFP pro zanešení respirátorů, což znamená, že mohou být použity pro více než jednu směnu.

   Prohlédnout produkty

  • 3M™ mušlové respirátory řady 8000
   3M™ mušlové respirátory řady 8000

   Jednorázové respirátory řady 8000 3M™ poskytují lehkou, pohodlnou a účinnou ochranu dýchacích cest proti prachu a aerosolu. Naše respirátory mají mušlový tvar s nosní svorkou a dvojitými pásky, aby bylo zajištěno pohodlné nošení.

   Prohlédnout produkty


  Speciální řady respirátorů

  • Řada filtračních polomasek pro svařování
   Řada filtračních polomasek pro svařování

   Respirátory 3M 9925 a 9928 byly navrženy speciálně pro svařování. Poskytují ochranu před ozónem, svářeckými dýmy a nepříjemným organickým zápachem.
   Poskytují lehkou, účinnou, pohodlnou a hygienickou ochranu dýchacích cest proti prachu, aerosolu a kovovým výparům. Jsou odolné vůči zanešení při dlouhodobějším používání a účinně odstraňují nahromaděné teplo a vlhkost. Výdechový ventilek 3M™ Cool Flow™ snižuje tvorbu tepla, což přinese úlevu zejména v horkých a vlhkých pracovních podmínkách.

   Prohlédnout produkty

  • Respirátory proti zápachu
   Respirátory proti zápachu

   Respirátory proti zápachu byly vyvinuty tak, aby poskytovaly lehkou, efektivní, pohodlnou a hygienickou ochranu dýchacích cest v konkrétních pracovních prostředích, od leptání kovu až po třídění odpadu. Tyto speciální respirátory, které pomáhají chránit před prachem a aerosolem, jsou také opatřeny integrovanou vrstvou aktivního uhlí, která poskytuje úlevu od některých nepříjemných pachů (fluorovodík, organické páry nebo kyselé plyny pod úrovní PEL)

   Prohlédnout produkty


  Videa


  Zdroje

  • Jak správně vybrat
   Jak správně vybrat

   Podívejte se na naše čtyři kroky ke správné ochraně dýchacích cest, abyste věděli, jakým způsobem vybrat tu nejlepší ochranu adekvátně k prostředí, ve kterém pracujete.

   Zjistit více

  • Fit testy
   Fit testy

   Úzce těsnící respirátory mohou poskytovat očekávanou ochranu jen tehdy, pokud správně sedí. Podívejte se na základy testování vhodnosti respirátoru pomocí našeho komplexního průvodce.

   Zjistit více


  Další zdroje

  • EN 149:2001+A1:2009 Standardy

   Jednorázové respirátory splňují požadavky evropské normy EN 149: 2001 + A1: 2009, filtrační polomasky jsou použitelné pouze na ochranu proti pevným částicím a netěkavým kapalinám. Výrobky jsou klasifikovány podle účinnosti filtrování a maximálního celkového průniku (FFP1, FFP2 a FFP3), dále pomocí použitelnosti a odolnosti proti zanesení.

   Testy výkonnosti zahrnují:

   • Filtrační průnik a zkoušku s rozšířenou expozicí (zatížením) - vyhodnocení výkonu filtrace u nového a použitého respirátoru
   • Dýchací odpor - vyhodnocuje snadnost dýchání (vdechnutí a výdech) přes respirátor
   • Celkový průnik - vyhodnocuje průnik filtrem, průnik ventilkem (je-li k dispozici) a také průnik mezi respirátorem a obličejem pracovníka při použití skupinou různých osob při simulovaných pracovních cvičeních
   • Odolnost proti zanešení - vyhodnocuje schopnost respirátoru nadále účinně fungovat a zajišťovat ochranu dýchacích cest ve velmi prašném prostředí (zkouška s dolomitovým prachem)

   Produkty na vícenásobné použití jsou také podrobeny cyklu čištění (specifikovanému výrobcem) a 24hodinovému ukládání, aby se potvrdilo, že při opakovaném použití není ovlivněn výkon výrobku. Testování odolnosti proti zanesení je povinným požadavkem na opakovaně použitelné produkty (R), ale je volitelné pro produkty na jednorázové použití (NR). Úplnou verzi EN 149: 2001 + A1: 2009 lze zakoupit u vašeho národního normalizačního orgánu.

   Vysvětlené značení:
   R = Opakovaně použitelné (Reusable)
   NR = Jednorázové použití - pouze na jednu směnu (Non Reusable)
   D = splňuje požadavky testu na odolnost proti zanesení


  Jednorázové respirátory 3M

  Pohodlné dýchání čistého a bezpečného vzduchu je důležité pro zdraví pracovníků a morálku na pracovišti. S tímto na paměti jsme navrhli řadu jednorázových 3M™ respirátorů, které pomáhají ke většímu komfortu, lepšímu dýchání a ochraně.

  Zobrazuji 1-24 z 47 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat