1. Všechny produkty 3M

Digitální materiály a příslušenství

 
115 Výsledky vyhledávání 
 • Digitální materiály a příslušenství
 • Digitální materiály a příslušenství
  115 Výsledky vyhledávání 
  Najít výrobek
  • Digitální materiály  
  • Značka  

  Digitální materiály a příslušenství

  115 Výsledky vyhledávání 
  Digitální materiály pro stomatologii nabízejí inovativní řešení pro účinné a přesné vytváření kvalitních náhrad.

  Digitální materiály pro prvotřídní náhrady.

  Pomáháme vytvářet vysoce kvalitní zubní náhrady, jak v ordinaci tak v laboratoři.

  O digitálních materiálech

  • Nejmodernější digitální materiály pro stomatologii společnosti 3M nabízejí možnost jak účinně a přesně vytvářet zubní korunky, inleje, onleje, můstky a fazety k různým restorativním ošetřením. Naše digitální stomatologické materiály a vybavení do ordinace či laboratoře – včetně nového materiálu 3M™ Lava™ Plus Zirconia pro odolné a přirozeně vypadající náhrady – Vám pomáhají vytvářet pevné, vysoce kvalitní náhrady s esteticky dobrými výsledky.


  Kategorie

  • Digitální materiály do ordinace

   Podívejte se, jak Vám můžeme pomoci udělat dojem na pacienty tím, že přímo v ordinaci vytvoříte realisticky vypadající dlouhodobé náhrady. Naše digitální materiály pro stomatologii jsou navíc navrženy pro zvýšení efektivity - šetří Váš čas.

  • Digitální materiály do laboratoře

   Podívejte se, jak Vám můžeme pomoci vytvářet vysoce kvalitní náhrady a zároveň zvyšovat produktivitu. Naše digitální materiály pro stomatologii jsou navrženy pro použití s otevřenými frézovacími systémy – díky nim budete moci denně vyrobit více náhrad.


  Hlavní produkty

  • Lava™ Plus Vysoce translucentní zirkonoxid

   Tento velmi kvalitní výplňový materiál obsahující oxid zirkoničitý nabízí výborné přizpůsobení barev a vynikající translucencí. Posouvá monolitické náhrady na vyšší estetickou úroveň.

  • Lava™ Ultimate

   První pryskyřičný nanokeramický materiál, který v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti - odolává lámání a opotřebení a zároveň si uchovává vynikající lesk. Pro onleje, inleje a fazety.

  Knihovna videí


  Související produkty

  • RelyX™ Cementy

   Dosáhněte silné a spolehlivé adheze dlouhodobých náhrad. Na vyžádání Vám rádi bezplatně poskytneme návody k výběru vhodného materiálu, stejně tak jako návody k technice cementování!

  • Polyétery a A-silikonové otiskovací materiály

   3M otiskovací materiály zjednodušují výrobu korunek a můstkových náhrad. Díky nim můžete, snadněji než kdy dříve, docílit přesných a skvěle padnoucích náhrad. Polyétery a A-silikony Vám pomáhají dosahovat lepších výsledků jak při každodenní tvorbě korunek a můstků, tak v náročnějších případech.


  Zobrazuji 1-24 z 115 vyhovujících produktů
  Porovnat až tri výrobky:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.
  Změnit Lokaci
  Česká republika - Čeština