1. 3M Česko
  2. 3M Zdravotnictví

3M Zdravotnictví

letecká záchranná služba
Výrobky, na které se můžete spolehnout, pro pacienty, kteří spoléhají na vás.
Zobrazit výrobky pro zdravotnictví

Péče o zdraví

Zjednodušujeme procesy, optimalizujeme dodávky—tak, abyste se vy mohli soustředit na to nejdůležitější.

Zdravotnictví se rychle vyvíjí. Měnící se řízení úhrad. Náročnější požadavky na péči o pacienty. Nové modely poskytování péče. Společnost 3M zná vaše problémy a snaží se zjednodušit vám práci tím, že vám poskytuje spolehlivé a kvalitní výrobky a řešení. Pomůžeme vám ošetřit více pacientů s nižšími náklady a zároveň zlepšit celkové zdraví. Přispíváme tak k pokroku ve zdravotnictví.


 

  • Zjednodušujeme procesy, optimalizujeme dodávky—tak, abyste se vy mohli soustředit na to nejdůležitější.

    Zdravotnictví se rychle vyvíjí. Měnící systém řízení úhrad. Náročnější požadavky pacientů. Nové modely poskytování péče. Známe vaše problémy a snažíme se zjednodušit vaši práci tím, že vám poskytujeme spolehlivé a kvalitní výrobky a řešení. Zdravotnické výrobky, které pomáhají zabránit infekci a podporují hojení. Řešení pro péči o chrup, které zjednodušují postupy a zlepšují výsledky. Automatizovaná inteligentní řešení, která dostanou správné informace ke správným lidem právě tehdy, když je potřebují. Výrobky 3M vám umožní ošetřit více pacientů s nižšími náklady a zároveň zlepšit celkové zdraví. Přispíváme tak k pokroku ve zdravotnictví.

 

O nabídce 3M pro zdravotnictví

 

  • My ve společnosti 3M přispíváme k tomu, abyste se vy mohli soustředit na to nejdůležitější: na pacienta. Od stetoskopů a chirurgických masek po spotřební materiál pro zubaře a lékařské vybavení, naším cílem je, aby vaše práce byla snazší a vaše výsledky lepší. Naše řešení péče o rány vám pomůže poskytovat péči, jakou vaši pacienti očekávají, zatímco naše lékařské vybavení a technologie pro bezpečnost potravin pomáhají dosahovat výsledků, které požadujete.