1. Hledá se nejstarší Pentamix™
3M Zdravotnictví
Hledá se nejstarší Pentamix™!

Hledá se nejstarší Pentamix™!

Zúčastněte se soutěže a vyhrajte zcela nový Pentamix™ 3

Zaregistrujte svůj přístroj
webLoaded = "false"

Stále pracujete se starým míchacím přístrojem Pentamix™?

 • 3M™ Vám přináší soutěž Hledá se nejstarší Pentamix™, v níž je možné vyhrát zcela nový Pentamix™ 3 a další hodnotné ceny. Soutěže se může zúčastnit každý majitel automatického míchacího přístroje Pentamix™ z Česka nebo ze Slovenska. Účastník, který zaregistruje nejstarší Pentamix™ získá hlavní cenu.

  Pro zapojení do soutěže o Pentamix™ 3 a další hodnotné ceny stačí vyplnit následující formulář.

  Hlavní výhra: Pentamix™ 3
  Výhra za 2. místo: Imprint 4 zkušební balení + Express XT Intra-oral Syringe 20 ks
  Výhra za 3. místo: Imprint 4 zkušební balení
  Výhra za 4. místo: Penta míchací kanyly červené 50 ks
  Výhra za 5. místo: Express XT Intra-oral Syringe 20 ks


Zaregistrujte svůj přístroj

 • Informace, které poskytnete v tomto kontaktním formuláři, budou použity k reakci na Váš požadavek a také jak je popsáno v naší Politice ochrany soukromí na internetu.

 • Odeslat
Thank you for contacting 3M.

Our goal is to respond to your request within 24 hours. Some questions, however, may need further investigation to provide you with an appropriate response.


webLoaded = "false" Loadclientside=No

Podmínky soutěže

Soutěž trvá do 31. srpna 2018. Účastník soutěže s nejstarším přístrojem 3M™ Pentamix™, který řádně doloží jeho stáří sériovým číslem vyhrává jeden nový automatický míchací přístroj Pentamix™ 3. Účastník, který se umístí na 2. místě vyhrává sadu Imprint 4 zkušební balení + Express XT Intra-oral Syringe 20 ks. Účastník na 3. místě vyhrává Imprint 4 zkušební balení. Účastník na 4. místě vyhrává Penta míchací kanyly červené 50 ks. Účastník, který se umístí na 5. místě vyhrává Expres XT Intra-oral Syringe 20 ks. Výherci budou kontaktováni zástupcem společnosti 3M do 20. září 2018. Výhry budou předány osobně zástupcem společnosti 3M na Vašem pracovišti. Účast v soutěži není vázaná na nákup jakéhokoliv produktu.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.