1. 3M Výrobní sféra

3M Výrobní sféra

Inovativní způsoby, jak zajistit hladký chod složitého světa výroby.
Zobrazit produkty pro výrobu

Výroba

Udělejte to správně napoprvé, pokaždé.

Pokud jde o výrobu, montáž nebo zpracování čehokoliv kdekoliv na světě, společnost 3M si uvědomuje, že efektivita je klíčem. Pro vás, pro váš tým i pro váš celkový hospodářský výsledek. Od ultra silných brusiv, které udržují hladký běh procesů, po futuristické materiály, které doslova a do písmene odlehčují vaše pracovní zatížení. Naše inovativní řešení udržují v bezproblémovém chodu vaše podnikání a podporují vaše zaměstnance.


 

  • Udělejte to správně napoprvé, pokaždé.

    Pokud jde o výrobu, montáž nebo zpracování čehokoliv kdekoliv na světě, společnost 3M si uvědomuje, že efektivita je klíčem—pro vás, pro váš tým i pro váš hospodářský výsledek. Od ultra silných brusiv, které udržují hladký běh procesů, po futuristické materiály, které doslova a do písmene odlehčují vaše pracovní zatížení, neustále se snažíme poskytovat inovativní řešení pro udržení bezproblémového chodu vašeho podnikání.

 

O nabídce 3M pro výrobu

 

  • My ve společnosti 3M víme, jak vám pomoci, abyste si mohli být jistí, že svoji práci uděláte správně na první pokus. Naše výrobní technologie vám pomůžou vyhnout se předělávkám a dodávat vaše výrobky včas. Od lepidel a vzduchových filtrů po čističe vody a bezpečnostní okenní fólie, naším cílem je pomoci vám i vaší firmě v bezproblémovém provozu.

Sledujte nás
Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.