1. 3M Česko
  2. 3M Výrobní sféra
  3. Produkty pro údržbu, opravy a provoz (MRO): Optimalizace/řešení problémů
3M Výrobní sféra
Optimalizace/řešení problémů: Produkty pro údržbu, opravy a provoz (MRO)
Řešíme vaše výzvy Každý den

Průmyslová lepidla a pásky 3M pro údržbu, opravy a provoz (MRO)

Údržba, opravy a provoz jsou bezpečnější a efektivnější, když máte po ruce ty správné produkty. Díky různorodosti a nepředvídatelnosti oprav v rámci údržby není správa spotřebního materiálu pro společnosti nijak jednoduchá. Na základě desítek let zkušeností s podporou profesionálů napříč jednotlivými obory zahrnuje sortiment nejdůležitějších produktů pro MRO od společnosti 3M více než 100 produktů, v dostupných baleních pro snadnější nákup, použití a skladovatelnost. Součástí jsou produkty potřebné pro univerzální čištění, opravy a údržbu, maskování a ochranu, lepení a tmelení, balení a mnoho dalšího. Vybrané 3M produkty pro MRO jsou kompletním portfoliem pro většinu požadavků ohledně lepení v rámci MRO.Průvodce výběrem průmyslových lepidel a pásek

Průvodce výběrem průmyslových lepidel a pásek

Rádi vám vyhledáme ten správný produkt pro vaše potřeby

Vyzkoušejte to hned!

Maskovací a textilní pásky

3M™ maskovací pásky – nyní je snadné vybrat nejvhodnější pásku pro vaši průmyslovou aplikaci. Náš zjednodušený systém je založený na rostoucí úrovni výkonu pásek a společném cíli - pomáhat vám při aplikačních výzvách a každodenních úkolech. 3M™ textilní pásky jsou mimořádně přilnavé. Společnost 3M™ nabízí spolehlivé pásky pro všechny vaše aplikace – ať už jde o hladký nebo drsný povrch.


Balicí pásky, odvíječe, pásky vyztužené skelnými vlákny

Společnost 3M™ nabízí celý sortiment vysoce výkonných, trvale spolehlivých pásek pro lepení kartónů a špičkových pásek s vysokou pevností, které jsou vyrobeny tak, aby splňovaly prakticky všechny požadavky na balení, svazování nebo vyztužování. Nabízejí kvalitu, která udržuje výrobní linky v chodu při menším počtu odstávek a která zaručuje, že balíky budou vždy pevně uzavřené.


Transferové lepicí pásky a oboustranné pásky

Všestrannost, pohodlnost a rychlost. Transferové pásky Scotch® ATG pro montážní aplikace. Rychle spojují, lepí nebo laminují takové materiály jako papír, plast, kov, pěnu a další.


3M™ VHB™ Pásky a oboustranné pěnové lepicí pásky

3M™ VHB™ je překvapivě silný, rychlý a snadný způsob, jak vytvořit odolné a spolehlivé spoje. 3M™ VHB™ pásky otevírají možnosti nových aplikací bez použití nýtů, vrutů, šroubů a svarů, stejně jako lepších konstrukcí, estetiky a produktivity.

3M™ Dual Lock™ Rozebíratelné spojovací systémy

Objevte jednoduchost. Stovky opětovných spojení. Jedinečný spojovací systém ve tvaru hříbečků se zaklapne a zůstane zajištěný. Pro pevná, spolehlivá a přesto rozebíratelná spojení nebo upevnění.

Spojte se s námi

Jsme tu pro vás.

 

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Pokud potřebujete radu ohledně produktu, technickou radu nebo radu ohledně aplikace nebo chcete spolupracovat s technickým odborníkem 3M, kontaktujte nás nebo zavolejte na číslo +420 848 100 303.
Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Pokud potřebujete radu ohledně produktu, technickou radu nebo radu ohledně aplikace nebo chcete spolupracovat s technickým odborníkem 3M, kontaktujte nás nebo zavolejte na číslo +420 848 100 303 .