1. 3M Těžba, ropa a plyn

3M Těžba, ropa a plyn

Rafinérie a chemický závod
Hledáme v hloubce způsoby, jak udržet váš podnik na špici.
Zobrazit všechny produkty pro těžbu, ropu a plyn

Těžba, ropa a plyn

Zlepšujeme efektivitu a chráníme vaše podnikání—takže si můžete udržet náskok před konkurencí.

Víme, jaké je to pracovat za náročných podmínek na nehostinných a vzdálených místech. Těžbu nerostů máme v DNA. Využíváme naše hluboké znalosti odvětví a těžce získané zkušenosti k vytváření mnoha našich inovativních řešení, které pomáhají urychlit váš pokrok.


Produkty pro těžbu, ropu a plyn

Zobrazit všechny produkty pro těžbu, ropu a plyn

 

  • Zlepšujeme efektivitu a chráníme vaše podnikání—takže si můžete udržet náskok před konkurencí.

    Víme, jaké je to pracovat za náročných podmínek na nehostinných a vzdálených místech, těžbu nerostů máme v DNA. (Těžba - mining - je naše druhé ‘M’.) Využíváme naše hluboké znalosti odvětví a těžce získané zkušenosti k vytváření mnoha inovativních řešení, které můžete použít k urychlení vašeho pokroku. Naše zkušenosti z první ruky v oblasti těžby, ropy a plynu nám pomáhají při vývoji výrobků a služeb, které chrání váš majetek, vaše zaměstnance, vaše zisky i životní prostředí po celá následující léta: Vezměte si například mikroskopické skleněné kuličky, přísadu, díky které mohou být polymerní pěny tak silné, že vydrží obrovský tlak, jaký vzniká v ropných vrtech v hlubokém oceánu. Nebo naše vysoce reflexní materiály určené ke zvýšení viditelnosti pracovníků za nedostatečných světelných podmínek při osvětlení světelným zdrojem. Nebo naše čisticí systémy pro aminový plyn, které zajistí dosažení lepší účinnosti a při tom pomohou ochránit technologická zařízení a snížit náklady na údržbu. Nová generace těžby, ropy a plynu je tady, a s 3M si můžete být jisti, že budete v čele.

 

O nabídce 3M pro těžbu, ropu a plyn

 

  • My ve společnosti 3M jsme odborníky na to, jak pohánět vaše odvětví dopředu. Začínali jsme více než před 100 lety jako těžařská společnost. Dnes pomáháme zákazníkům využívat naše odborné znalosti v oblasti technologií těžby, přepravy, výroby a bezpečnosti v jejich aplikacích týkající se moderní těžby, ropy a plynu po celém světě. Naše řešení bezpečnosti na pracovišti pomáhají zaměstnancům zajistit bezpečnost, zatímco technologie pro hydraulické štěpení, usměrněné vrtání a petrochemii maximalizují vaše investice do aktiv. Pomáháme těžebním, ropným a plynárenským společnostem, aby získaly co nejvíce ze svých zdrojů.