3M Antimikrobiální krytí I.V. kanyl

7 Dostupné produkty

$doc.localizations.viewProducts (7)

7 Dostupné produkty

3M™ Tegaderm™ CHG Chlorhexidinglukonátové I.V. fixační krytí 1658R, 10 x 12 cm, 25 ks/balení, 4 balení/krabice 3M™ Tegaderm™ PICC/CVC fixační prostředek + CHG I.V. fixační krytí 1879R-2100, 10 x 15,5 cm, 20 ks/balení, 4 balení/krabice 3M™ Tegaderm™ PICC/CVC fixační prostředek + CHG I.V. fixační krytí 1877R-2100, 8,5 x 11,5 cm, 20 ks/balení, 4 balení/krabice 3M™ Tegaderm™ CHG IV fixační krytí, 1660R, 7 x 8,5 cm, 25 ks/balení, 4 balení/krabice 3M™ Tegaderm™ CHG IV fixační krytí, 1659R, 10 x 15,5 cm, 25 ks/balení, 4 balení/krabice 3M™ Tegaderm™ CHG IV fixační krytí, 1657R, 11,5 x 8,5 cm, 25 ks/balení, 4 balení/krabice 3M™ Tegaderm™ CHG Chlorhexidinglukonátový I.V. set krytí na porty 1665R, 12 x 12 cm, 25 ks/balení, 4 balení/krabice
3M™ Tegaderm™ CHG
3M™ Tegaderm™ CHG

3M™ Tegaderm™ CHG Filmové antimikrobiální krytí I.V. vstupů

3M™ Tegaderm™ CHG Filmové krytí s Chlorhexidin Glukonátem poskytuje antimikrobiální ochranu, viditelnost vstupu, zajištění katétru a kontrolu vlhkosti v jednom výrobku, který pomáhá s dosažením cílů bezpečnosti pacienta, jistoty lékařů a přijatelných cen.

 • 3M™ Tegaderm™ CHG Filmové antimikrobiální krytí I.V. vstupů

  Antimikrobiální ochrana

  • Krytí Tegaderm™ CHG nabízejí okamžitou a trvalou antimikrobiální ochranu plus veškeré benefity fóliových transparentních náplastí. Gelové podloží CHG je navržené, aby se přizpůsobilo vstupu, a zároveň zůstává transparentní i v případě přítomnosti krve, solného roztoku nebo potu, a tím zajišťuje viditelnost oblasti vpichu pro jehlu.

   Krytí Tegaderm™ CHG jsou stejně nebo více efektivní, než ochranný disk s lepicí náplastí BioPatch® při redukci kožní flóry a při prevenci podrůstání. Náplasti Tegaderm™ CHG také pomáhají udržet nižší počet kožní flóry než disk BioPatch® po dobu sedmi dní u zdravého dospělého jedince.

   Transparentní filmové krytí Tegaderm™ CHG zajišťuje ochranu proti kontaminantům, jako jsou tekutiny, viry* a široké spektrum bakterií a kvasnic běžně způsobujících CRBSI. Součást náplasti Tegaderm™ CHG, gelové antimikrobiální podloží CHG se přizpůsobí katétru pro dosažení okamžité a trvalé ochrany proti kožní flóře.

   * Testování in vitro ukazuje, že transparentní fólie poskytuje virovou a bakteriální ochranu proti virům od průměru 27 nm a větším a nechává náplast neporušenou bez úniku tekutiny.

 • Tegaderm transparent film

  Transparentní pro zajištění následného monitoringu vstupu

  • Transparentní fólie a transparentní, antimikrobiální gelové podloží CHG umožňuje návazný monitoring prvních příznaků infekce. Gelové podloží zůstává čiré, chrání i v případě přítomnosti krve, solného roztoku nebo potu.

   Intravaskulární katétry jsou spojeny s celou řadou rizik včetně zánětu žil, infiltrace, extravazace, trombózy, tromboflebitidy a infekce. Hustota kožní flóry na místě vpichu jehly je hlavním rizikovým faktorem. Je dokázané, že více ne 60 % CRBSI pochází z pacientovy kožní flóry.** Zajištění následné viditelnosti vstupu pro identifikaci potenciálních komplikací je kriticky důležité. Praktické Standardy infuzního ošetření určují, že I.V. vstup musí být vidět za každých podmínek: „Všechny obvazové materiály, které znemožňují viditelnost spojení katétru s kůží... by neměly být používány.“

   CDC doporučuje použití transparentní fóliové krytí pro I.V. terapii protože: „... spolehlivě zajistí zařízení, umožní následnou vizuální kontrolu vstupu katétru... a vyžadují méně výměn, než obvyklé gázy a náplasti; použití těchto náplastí šetří čas personálu.“

   *Krytí TegadermTM CHG nejsou určené k léčbě krevních infekcí spojených s katétrem (CRBSI) nebo jiných infekcí ze zařízení a nebyl zkoumán v randomizované klinické studii pro svou efektivitu ohledně těchto infekcí.

Odborné návody

Návody pro prevenci infekcí spojených s intravaskulárním katétrem CDC/HICPAC (PDF, 1,88 MB) doporučují používání transparentních fóliových náplastí. (US)

Náplasti TegadermTM CHG splňují doporučení CDC kategorie II pro zajištění katétru a zařízení a Normu 36, Praktika A, návod doporučuje použití stabilizačního zařízení katétru.