3M™ Cubitron™ II Hookit™ Brusný kotouč 737U

 • Dostupné možnosti
 • | Vyberte možnosti produktu pro ID.

Získejte o 30 % rychlejší broušení ve srovnání s jinými prvotřídními brusivy

Přesná tvarovaná, samoostřicí zrna vydrží dvakrát déle než běžná průmyslová brusiva

Ostřejší řezný povrch znamená potřebu menšího tlaku a snížení tření a opotřebení

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Technický datový list (PDF, 572KB)

Detaily

Hlavní informace
 • Získejte o 30 % rychlejší broušení ve srovnání s jinými prvotřídními brusivy
 • Přesná tvarovaná, samoostřicí zrna vydrží dvakrát déle než běžná průmyslová brusiva
 • Ostřejší řezný povrch znamená potřebu menšího tlaku a snížení tření a opotřebení
 • Víceděrový vzor pro čištění a broušení poskytuje vynikající odsávání prachu
 • Styl uchycení na suchý zip Hookit™ se pevně připevní a rychle odstraňuje pro rychlé výměny
 • K dispozici ve třídách 80+ až 400+

S mnohaotvorovými brusnými kotouči 3M™ Cubitron™ II Hookit™ 737U dosáhnete vynikajícího úběru a životnosti při klíčových fázích opravy automobilů. Naše trojúhelníkové zrno a uspořádání otvorů jsou ideální pro odstraňování laků, hrubé tvarování vyplňovacího nátěru, zabrušování okrajů a konečnou přípravu před sjednocováním nebo nanášením primeru.

Tvarujte plnič pro karosérie, odstraňujte nátěr a vytvářejte jemné hrany pomocí víceděrového brusného kotouče 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Purple+ 737U. Náš brusný kotouč se zrnem ve tvaru trojúhelníku a vzorem s více otvory může být také použit pro konečnou přípravu před sjednocováním nebo základním nátěrem. Poskytuje vynikající brus, o 30 % rychlejší než ostatní prémiová brusiva, a kotouč s dlouhou životností během klíčových fází oprav automobilových karoserií.Povrch brusného kotouče obsahuje naši technologii přesně tvarovaného samoostřicího zrna. Je vyroben z elektrostaticky orientovaných zrnek s ostrými trojúhelníkovými tvary. Každé zrno funguje jako individuální řezný nástroj prořezávající se lakem a plničem karoserie. Vzor s více otvory na našem brusném kotouči nabízí vynikající odstraňování prachu, což zvyšuje rychlost brusu a životnost kotouče.Zadní strana brusného kotouče obsahuje naši technologii Hookit™. Systém háčků a smyček pro pracovní prostory, kde mohou být disky s lepidlem podlepeny prachem, nečistotami nebo odlétajícími nečistotami. Brusné kotouče Hookit™ se připevňují k podložce kotoučem uchycením na suchý zip (prodává se samostatně) na náhodné orbitální brusce, lze je čistě a snadno vyjmout a lze je znovu a znovu používat v rozsahu životnosti brusiva.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Související Produkty

Celkový průměr (metricky) 90 mm, 75 mm, 150 mm
Forma Produktu Disk
Zrnitost Hrubý
Zrnitost 240+, 120+, 150+, 80+, 320+, 220+, 180+, 400+
Podpora odsávání Ano
Typ uchycení Háčky a smyčky