3M™ Finesse-it™ Leštící Kotouč, Oranžový, 83 mm, PN02648

 • 3M ID 7000000636
 • UPC 00051111511510

Vytváří rovnoměrné a hladké povrchy pro aplikaci 3M™ Finesse-it™ lešticích past

Kotouče se používají s leštičkami a orbitálními bruskami

Opravuje laky bez nutnosti přelakování

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Vytváří rovnoměrné a hladké povrchy pro aplikaci 3M™ Finesse-it™ lešticích past
 • Kotouče se používají s leštičkami a orbitálními bruskami
 • Opravuje laky bez nutnosti přelakování
 • Systém uchycení 3M™ Hookit™ drží kotouč bezpečně na místě a umožňuje jeho rychlou výměnu
 • K dispozici s plochým a vaflovým lícem

3M™ Finesse-it™ Lešticí Kotouč oranžový se používá s našimi lešticími prostředky 3M™ Finesse-it™, které jsou speciálně vyvinuty pro dosažení pololesklého nebo vysoce lesklého povrchu na nátěrech dřeva, v automobilovém, loďařském i leteckém průmyslu.

Lešticí Kotouč 3M™ Finesse-it™ – oranžovo-bílý je ideální pro konečné úpravy a extra jemné kroky finálních úprav pro automobilové OEM čiré laky a odstranění škrábanců od broušení nebo stop po leštění kruhovými pohyby z předchozích kroků finálních úprav. Oranžové pěnové lešticí kotouče lze také použít v systému pro opravu laků 3M™ Finesse-it™ Trizact™ pro AOEM laky a čiré laky. Naše kotouče jsou vyráběny s upínacím systémem 3M™ Hookit™, který dovoluje rychlou montáž a demontáž kotouče a který ho bezpečně drží na svém místě během používání. Lešticí kotouč 3M™ Hookit™ lze rychle a pevně připojit k rychloupínací opěrné podložce pod disky (prodává se samostatně) na rotační nebo orbitální nářadí, lze je čistě a jednoduše odstranit, a mohou být vždy znovu použity po celou dobu životnosti kotouče. Výsledky leštění závisí na konkrétním použitém lešticím přípravku, typu laku a použitém nářadí. Vyvinuli jsme naši řadu pěnových kotoučů speciálně vhodných pro jedinečné chemické složení pokročilých technologií laků. Pěnové kotouče jsou obecně méně agresivní a vytvářejí jemnější povrch než vlněné kotouče. Běžně fungují při vyšších otáčkách než vlněné kotouče a jejich brusný účinek je přitom založen na kombinaci broušení a tím i vytváření tepla, následkem čehož dochází k mírnému natavení povrchové vrstvy nátěru a odstranění jemných škrábanců, stop po leštění a jiného povrchového poškození. Pěnové kotouče se pohybují při broušení v různých úrovních, což je dáno jejich měkkostí a velikostí otvorů v materiálu, z něhož jsou vyrobeny; čím větší jsou otvory, tím agresivněji podložka brousí. Podložky s „uzavřenými póry" jsou nejméně agresivním typem kotoučů. Pěnové lešticí kotouče můžete používat ve společně s leštidly, jsou vhodné pro použití s rotačními a pneumatickými orbitálními bruskami. Naše produkty 3M ™ Finesse-it ™ jsou řada speciálně navržených brusiv, lešticích past, leštidel a lešticích kotoučů, která se používá ve výrobě aut a autoopravárenství pro odstranění vad, škrábanců po broušení nebo stop po leštění na různých lakovaných površích. Produkty 3M™ Finesse-it™ jsou nedílnou součástí našeho doporučeného lešticího systému pro opravy povrchových vad laků, lakovaného dřeva, pevných povrchů, gelových laků, práškových nástřiků, průmyslových nátěrů, akrylu a skla.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Související Produkty

Barva přední strany Oranžová
Celkový průměr (metricky) 82.55 mm
Materiál Pěna
Maximální Rychlost 12000 rpm
Obory AOEM, Armáda, Automobilismus, Doprava, Lodní, Příprava nátěru, Speciální vozidlo, Všeobecný průmysl
Povrch broušení Lak, Čirý lak
Počet stran 1
Strojní Vybavení Rotační bruska
Styl obličeje Vafle
Tvar Kulatý
Typ uchycení Háčky a smyčky
Typ výrobku Lešticí kotouč
Značky Finesse-it™