1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Strukturální lepidla
 5. Vytvrzovací tavná lepidla
 6. 3M™ Scotch-Weld™ PUR tavné reaktivní lepidlo TE031, bělavé, 295ml kartuše, 5 ks/karton

3M™ Scotch-Weld™ PUR tavné reaktivní lepidlo TE031, bělavé, 295ml kartuše, 5 ks/karton

 • 3M ID 7000000902
 • UPC 00051115251580,50051115251585

Ideální pro lepení polystyrenu, polyakrylu a široké řady jiných plastů

Rychlý nástup pevnosti umožňuje pevné spoje pro rychlé spojování

Konečná pevnost po vytvrzení více než 1 000 psi

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • Ideální pro lepení polystyrenu, polyakrylu a široké řady jiných plastů
 • Rychlý nástup pevnosti umožňuje pevné spoje pro rychlé spojování
 • Konečná pevnost po vytvrzení více než 1 000 psi
 • Lepidla se 100% sušinou umožňují rychlé a pevné spoje bez sušicích a ventilačních zařízení
 • Vysoká odolnost proti změkčovačům zajistí dlouhodobou trvanlivost

Lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ PUR TE031 má rychlý náběh pevnosti a zatvrdnutí, vytváří pevné spoje na široké škálu plastů bez nutnosti sušicích a ventilačních zařízení. Toto lepidlo se stupněm extrudovatelnosti se aplikuje za tepla pomocí aplikátoru lepidla 3M™ Scotch-Weld™ PUR nebo pomocí zařízení speciálně navrženého pro použití s lepidly PUR.

Zkrácená doba přípravy, rychlá přilnavost a krátká doba tuhnutí 3M™ Scotch-Weld™ lepidlo PUR TE031 se vyznačuje rychlým nárůstem pevnosti a je to jednosložkové vlhkostí vytvrzující konstrukční lepidlo, které nabízí krátkou dobu tuhnutí (30 sekund) a které je ideální pro spojování široké škály plastů, včetně polystyrenu a polyakrylátu. Jako lepidlo se 100 % sušiny toto lepidlo vytváří rychlé spoje po zkráceném čase přípravy a zaručuje vysokou pevnost a trvalou přilnavost bez použití zařízení na sušení a větrání. Toto lepidlo je výjimečně silné, jeho pevnost je více než 1000 psi. Toto lepidlo s rychlým nástupem manipulační pevnosti je vysoce odolné vůči změkčovadlům a může se používat pro spojování materiálů citlivých na teplo. Doporučené aplikace Dřevěné nebo plastové ozdobné lišty pro nábytek a skříně Okrajové lišty pro pulty, stoly, a police Dřevo dna, čela a boků zásuvek MDF Modulární kancelářské příčky Montáž interiérových a exteriérových dřevěných a kovových dveří v domácnostech Spojuje a utěsňuje dřevěné nebo plastové profily a kolejnice v okenicích Gumová izolace na dřevo, plasty nebo kovy Sklolaminát na dřevo v interiérech lodí Kov na laminované desky ve výstavních stáních Kombinuje přínosy konstrukčních lepidel s rychlostí tavných lepidel Naše rodina jednosložkových polyuretanových reaktivních (PUR) lepidel vytvrzovaných vlhkostí začíná vytvrzovat, jakmile je vystavena vlhkosti. Lepidla vytvrzovaná vlhkostí vytvrzují vytvořením chemické a mechanické vazby. Jejich silná lepivost zajistí pevné přilnutí k povrchu, zatímco jejich reaktivita vytvoří i chemickou vazbu s povrchem. PolyPolyuretanové lepidlo vytvrzované vlhkostí se chemicky spojí s povrchem a zanechá na něm trvalé zbytky, pokud jej rychle neodstraníte. Vytvrzené lepidlo je možné odstranit pouze mechanickými prostředky, jako je broušení nebo pískování, což může zhoršit původní stav povrchu. Tato chemicko-mechanická vazba je důvodem, proč polyuretany vytvrzované vlhkostí patří mezi nejsilnější dostupná lepidla. Vytvářejí vysoce agresivní spoj. Jsou také pružná a dokáží se rozpínat a smršťovat při přirozeném pohybu podkladu. Pomocí vědy a inovací objevujeme lepší nápady V naší 3M divizi průmyslových lepidel a pásek aplikujeme naše znalosti o přilnavosti, abychom vytvářeli novátorská řešení, která zlepší konstrukční i výrobní procesy společností po celém světě. V konečném důsledku naše technologie pomáhají zákazníkům, jako jste vy, dodávat konkurenceschopné výrobky na trh rychleji a efektivněji

Zdroje

3M(TM) Scotch-Weld(TM) PUR Adhesive TE031

Bezpečnostní listy

(PDF , 0B)

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.