1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Strukturální lepidla
 5. Vytvrzovací tavná lepidla
 6. 3M™ Scotch-Weld™ PUR reaktivní tavné lepidlo TE031, černé, 295ml kartuše, 5 ks/karton

3M™ Scotch-Weld™ PUR reaktivní tavné lepidlo TE031, černé, 295ml kartuše, 5 ks/karton

Id.č. 3M 7000000903Kusu v balení 00051115251597
 • Krátká doba tuhnutí
 • Spojuje dřevo a vybrané plasty
 • 100 procent sušiny
 • Dlouhodobá odolnost vůči změkčovadlům
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Aplikace
Sestava laminace velkých ploch, Uchycení a zdobení, Utěsňování, zalévání a zapouzdřování elektroniky, Spojování malými spoji
Barva výrobku
Černá
Celý vytvrzovací čas
24 hr
Doba zpracovatelnosti
2 min
Forma Produktu
Kartuše
Metoda aplikace
Vytlačován z ručního nebo stolního aplikátoru
Obory
Automobilismus, Stavebnictví, Spotřební zboží, Elektronika, Nábytek, Všeobecný průmysl, Vojenské a vládní, Maloobchodní, Reklama, Speciální vozidlo, Doprava, Zpracování dřeva
Podkladový materiál
Plastické
Procenta hmotnosti pevných látek (přibližná)
100 Percent
Skladovací teplota
60 to 80 Degree Fahrenheit
Teplota aplikace do (Celsius)
80 Stupeň Celsia
Teplota aplikace od (Celsius)
-55 Stupeň Celsia
Tvrdost
Shore 50
Typ lepidla
Uretanová
Velikost kontejneru (metrické jednotky)
310 Mililitr
Viskozita
Samonivelační
Životnost v měsících (od data výroby)
12
Údaje o výrobku
 • Krátká doba tuhnutí
 • Spojuje dřevo a vybrané plasty
 • 100 procent sušiny
 • Dlouhodobá odolnost vůči změkčovadlům
 • Jedno složkové vzušnou vhlkostí vytvrzující lepidlo snižuje čas na připravu povrchu

3MTM Scotch-WeldTM TE031 lepidlo je ve vytlačovatelné formě s krátkou dobou tuhnutí a je ideální pro spojování široké škály plastů, včetně polystyrenu a polyakrylátu.

Zkrácená doba přípravy povrchu, rychlá přilnavost a krátká doba tuhnutí. 3M™ Scotch-Weld™ lepidlo PUR TE031 se vyznačuje rychlým nárůstem pevnosti. Jedná se o jednosložkové vlhkostí vytvrzující konstrukční lepidlo, které nabízí krátkou dobu tuhnutí (30 sekund), a které je ideální pro spojování široké škály plastů, včetně polystyrenu a polyakrylátu. Jako lepidlo se 100 % sušinou toto lepidlo vytváří rychlé spoje. S minimálním časem předúpravy, dosahuje vysoké pevnosti a trvalou přilnavost bez použití dodatečných zařízení. Toto lepidlo dosahuje vysoké pevnosti a to více než 6MPa. Má rychlý nástup manipulační pevnosti, vysokou odolnost proti změkčovadlům a může se používat pro lepení materiálů citlivých na teplo. Doporučené aplikace: Dřevěné nebo plastové ozdobné lišty pro nábytek a skříně; Okrajové lišty pro pulty, stoly, police, čela a boky zásuvek ze dřeva či MDF; Modulární kancelářské příčky; Montáž interiérových a exteriérových dřevěných a kovových dveřních systémů v domácnostech; spojuje a utěsňuje dřevěné nebo plastové profily a kolejnice v okenních sestavách; Pryžové těsnění na dřevo, plasty nebo kovy; Upevňuje sklolaminát na dřevo v interiérech lodí; Laminované desky pro výrobu výstavních stánků. Kombinuje přínosy konstrukčních lepidel s rychlostí tavných lepidel. Tato rodina jednosložkových reaktivních lepidel začíná vytvrzovat při kontaktu s vlhkostí. Zasíťováním vytvoří jak chemické, tak mechanické vazby. Jejich počáteční vysoká lepivost zajistí pevné přilnutí k povrchu, zatímco jejich reaktivita vytvoří i chemickou vazbu s povrchem. Polyuretanové lepidlo vytváří chemické vazby s povrchem, proto v případě nežádoucích vazeb lepidlo okamžitě odstraňte (jakmile zesíťuje lze odstranit pouze mechanicky - broušením, opískováním, může poškodit půdovní substrát). Ledila s chemicko-mechanickou vazbou vytváří nejpevnější spoje. Spoje jsou pružné a dokáží tak kompenzovat teplotní diletace lepených substrátů.

Související položky
Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.