1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Povlaky zlepšující adhezi
 5. 3M™ Scotch-Weld™ primer na kovy pod strukturální lepidla, červený, 1/2 pint, 12 ks/karton

3M™ Scotch-Weld™ primer na kovy pod strukturální lepidla, červený, 1/2 pint, 12 ks/karton

Id.č. 3M 7000000907Kusu v balení 00021200210877
 • Chrání očištěné povrchy, dokud nelze dokončit procesy lepení
 • Nabízí lepší ochranu proti korozi na kovech pro dlouhotrvající výkon
 • Zlepšuje odolnost epoxidových a polyuretanových lepidel proti vlivům životního prostředí
 • Zaručuje dokonalé přilnutí lepicích fólií k povrchu
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Aplikace
Sestava laminace velkých ploch, Uchycení a zdobení, Spojování malými spoji
Čištění
Methyl Alcohol
Forma Produktu
Pinta
Fyzická forma
Tekutina
Objem
237 mL
Obory
Stavebnictví, Všeobecný průmysl, Opracování kovů, Vojenské a vládní, Reklama, Speciální vozidlo, Doprava, Zpracování dřeva
Procenta hmotnosti pevných látek (přibližná)
<1 Percent
Skladovací teplota
72 Degree Fahrenheit
Složení
Na bázi rozpouštědla
Teplota prostředí aplikace
190°F ± 10°F
Typ povrchu
Kov
Typ výrobku
Základní nátěr
Viskozita
Samonivelační
Životnost v měsících (od data výroby)
12
Údaje o výrobku
 • Chrání očištěné povrchy, dokud nelze dokončit procesy lepení
 • Nabízí lepší ochranu proti korozi na kovech pro dlouhotrvající výkon
 • Zlepšuje odolnost epoxidových a polyuretanových lepidel proti vlivům životního prostředí
 • Zaručuje dokonalé přilnutí lepicích fólií k povrchu
 • Nízká viskozita umožňuje nabízí snadnou aplikaci

3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 je primer určený pro aplikace používající konstrukční lepidla 3M™ Scotch-Weld™. Tento primer pro fólie a kapalná lepidla je schopen zlepšit přilnavost kovu a skla. Dalšími funkcemi tohoto primeru je zlepšená protikorozní ochrana a odolnost kovu vůči vystavení environmentálním vlivům.

Chrání a zlepšuje povrchy 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 je jednosložkový primer pro kovy a sklo určený pro aplikace s využitím fólií a kapalných lepidel 3M™ Scotch-Weld™. Tento primer pro fólie a kapalná lepidla byl vyvinut ke zlepšení přilnavosti kovu a skla, a zjednodušuje plánování výroby tím, že chrání očištěný povrch do doby, než jsou ukončeny operace lepení. Tento produkt také nabízí odolnost vůči vlivům životního prostředí a poskytuje rovněž lepší antikorozní ochranu kovů. 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 má nízkou viskozitu a díky tomu snadnou aplikaci, a zajišťuje kompletní smáčení fólie či lepidla na lepené povrchy, a vytváří ideální povrch pro aplikace. Doporučené aplikace 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 se používá napříč mnoha odvětvími, např.: Aplikace se sklem a kovy Vytváří ideální povrch pro aplikace Pro aplikace, využívající konstrukční lepidla 3M™ Scotch-Weld™, zajišťuje 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901, že lepené povrchy zůstanou relativně bez vlivů oxidace, dokud není dokončena aplikace lepidla. Ochrana před korozí a odolnost vůči korozi a odolnost proti environmentálních vlivům je klíčem k úspěšné, dlouho trvající přilnavosti. Využijte výjimečných výhod výrobku, který může vytvořit ideální povrchy pro aplikace.

Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.