3M™ Oboustranná páska 9628FL, 1372 mm x 55 m

Id.č. 3M 7000001485Kusu v balení 00051111922590
 • Čirá 0,05mm oboustranná páska na PET polyesterovém nosiči s krycí vrstvou PET polyesterové fólie
 • Rychlé přilnutí a okamžité přilepení
 • Mimořádná přilnavost a dobré spojení s plasty s vysokou i nízkou povrchovou energií
 • Dobrá odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Barva primární vložky
Transparentní
Barva výrobku
Transparentní
Celková délka (metricky)
54,86 m
Celková šířka (metrická)
1371,6 mm
Celková tloušťka pásky bez vložky (metrická)
0,05 mm
Obory
Kosmonautika, Automobilismus, Konvertor, Elektronika, Všeobecný průmysl, Zdravotnické produkty, Speciální vozidlo, Doprava, Zpracování dřeva
Podkladový materiál
Pěna, Vysoká povrchová energie, (400-1100 dynů / cm), Plasty s nízkou povrchovou energií, Kov
Primární vložka
PET
Tloušťka lepidla na přední straně (metrická)
0,019 mm
Tloušťka lepidla na zadní straně (metrická)
0,019 mm
Typ lepidla
Quick Bond Acrylic Adhesive 360
Typ lepidla na přední straně
Quick Bond Acrylic Adhesive 360
Typ lepidla na zadní straně
Quick Bond Acrylic Adhesive 360
Údaje o výrobku
 • Čirá 0,05mm oboustranná páska na PET polyesterovém nosiči s krycí vrstvou PET polyesterové fólie
 • Rychlé přilnutí a okamžité přilepení
 • Mimořádná přilnavost a dobré spojení s plasty s vysokou i nízkou povrchovou energií
 • Dobrá odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti
 • Oboustranný formát umožňující snadné vysekávání

Oboustranná páska 3M™ 9628FL umožňuje okamžité přilepení k materiálům vysokou i nízkou povrchovou energií. Krycí vrstva PET polyesterové fólie poskytuje rozměrovou stabilitu a snadnější manipulaci při vysekávání a laminování.

Výjimečná pevnost tenkých lepených spojů Oboustranná páska 3M™ 9628FL s rychlou a pevnou přilnavostí nabízí vysokou pevnost lepeného spoje pro nejrůznější materiály včetně obtížně lepitelného propylenu a povrchů s práškovým nátěrem. Díky 0,05mm vrstvě rychleschnoucího lepidla 3M 360 vykazuje výjimečnou pevnost při použití minimálního množství, umožňuje snadné a plynulé nanášení a vytváření tenkých lepených spojů. Páska je odolná vůči vlhkosti, UV záření, vodě, krátkodobému vystavení teplotám do 121 ºC a chemikáliím (včetně olejů, slabých kyselin a zásad). Doporučené použití Montáž plastových krytů a součástí (lepení rámů) Lepení ozdobných lišt v interiérech, symbolů a log Výhody lepidla 3M 360 Oboustranná páska 3M™ 9628FL obsahuje rychleschnoucí lepidlo 3M 360 s nízkou mírou zápachu, vysokou pevností lepeného spoje a nepatrným nebo žádným vytékáním ze spoje. Mezi výhody tohoto lepidla patří mimořádně vysoká pevnost při odlupování a přilnavost k polypropylenovým a ocelovým materiálům. Toto lepidlo se vyznačuje vyšší pevností spoje při použití nižšího množství a rychlým přilnutím k mnoha materiálům s nízkou povrchovou energií. Informace o transferových lepicích páskách Jedná se o lepicí pásky navinuté na rolích se samolepicí vrstvou lepidla nanesenou na speciální oddělovací krycí vrstvu. Při aplikaci stačí pásku přiložit lepicí stranou k povrchu a odloupnout krycí vrstvu. Díky řadě výjimečných vlastností lepidla i krycí vrstvy lze tyto pásky používat například k lepení štítků na plasty s vysokou i nízkou povrchovou energií, grafických polepů v prostředích s vysokými teplotami, pěnové izolaci, napojování papíru a lepení značek, plakátů, reklamních panelů, reklamních materiálů v prodejnách apod.

Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.