1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Maskovací a papírové pásky
 5. Maskovací pásky
 6. 3M™ Scotch® maskovací páska s polochým nosičem Flatback 250, 25 mm x 55m

3M™ Scotch® maskovací páska s polochým nosičem Flatback 250, 25 mm x 55m

Id.č. 3M 7000001488Kusu v balení 00021200028762
 • Čisté odstranění z malby, pokovování a práškových nátěrových hmot
 • Agresivní, na tlak citlivé lepidlo má okamžitou přilnavost
 • Speciální plochá nosná vrstva z papíru má dobrou pevnost proti roztržení a poškození.
 • Kontrolované odvíjení a snadné umístění, manipulace a ruční odtržení
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Barva výrobku
Světle hnědá
Maximální provozní teplota (Celsius)
52 Stupeň Celsia
Obory
Automobilismus, Elektronika, Nábytek, Všeobecný průmysl, Opracování kovů, Vojenské a vládní, Speciální vozidlo, Doprava, Zpracování dřeva
Pevnost v tahu (metrická)
1033 N/100mm
Počet kusů / balení
36
Prodloužení při přetržení
4
Typ lepidla
Kaučuková
Uvnitř/venku
Vnitřní
Značka
Scotch®
Podrobnosti
 • Čisté odstranění z malby, pokovování a práškových nátěrových hmot
 • Agresivní, na tlak citlivé lepidlo má okamžitou přilnavost
 • Speciální plochá nosná vrstva z papíru má dobrou pevnost proti roztržení a poškození.
 • Kontrolované odvíjení a snadné umístění, manipulace a ruční odtržení

Scotch® Maskovací páska s plochým nosičem 250 se používá jako páska ke kontrole kvality přilnutí nátěru. Má vysokou pevnost při odtrhování a pevnou, plochou papírovou nosnou vrstvu. Je ideální pro svazkování a balení.

Silné připevnění, čisté odstranění Scotch® Maskovací páska s plochým nosičem 250 má kaučukové lepidlo, které okamžitě přilne na široké škále povrchů. Odlepuje se snadno a umožňuje tak čisté odstranění, takže je ideální pro účely kontroly přilnutí nátěru. Speciální plochá nosná vrstva z papíru má dobrou pevnost proti poškození. Má rovněž kontrolované odvíjení a přitom si zachovává možnost snadného utržení a manipulace během procesu aplikace. Nejčastěji používána jako páska pro kontrolu přilnutí nátěru. Maskovací páska 250 Flatback také funguje dobře v obecných aplikacích upevnění a svazkování, kde je zapotřebí pevnější papírová nosná vrstva. Ideální pro použití v teplotách do 125°F/52°C až do doby 30 minut. Doporučené aplikace Kontrola kvality v aplikacích testování přilnutí nátěru Obecné aplikace upevnění a svazkování Certifikované testování Naše Scotch® Maskovací páska s plochým nosičem 250 byla vyvinuta s myšlenkou co nejlepšího využití pro koncové uživatele. Uvnitř role pásky se nachází datum výroby, aby bylo zajištěno, že vždy znáte trvanlivost tohoto produktu. Abyste dosáhli nejlepší funkčnosti, použijte Scotch® maskovací pásku s plochým nosičem 250 během 18 měsíců od data výroby. Díky svým jedinečným vlastnostem může být Scotch® maskovací páska s plochým nosičem 250 certifikována ASTM D 6123 / D 6123M-97. Scotch® Maskovací páska s plochým nosičem 250 se používá k testování podle ASTM D-3359; nicméně tato zkušební metoda nepotvrzuje ani nenaznačuje, že jakákoli konkrétní páska musí být použita. Navržena a vyrobena pro minimálně 60 oz/palec přilnavost k oceli dle ASTM D-3330 metodou A.