3M™ Ochranný doraz Bumpon™ SJ5023, černý, 1000 ks v balení

  • 3M ID 7000001906
  • UPC 50021200673882,00021200673887

3M™ Ochranné dorazy Bumpon™ jsou vyrobeny z uretanu bez změkčovadel

Dobrá nosná konstrukce pro těžší předměty

Dají se snadno instalovat díky 3M tlakovému lepidlu.

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Technický datový list (PDF, 319KB)

Detaily

Hlavní informace
  • 3M™ Ochranné dorazy Bumpon™ jsou vyrobeny z uretanu bez změkčovadel
  • Dobrá nosná konstrukce pro těžší předměty
  • Dají se snadno instalovat díky 3M tlakovému lepidlu
  • Snižují vibrace a hluk
  • Nepopraskají ani neztvrdnou

3M™ Ochranný doraz Bumpon™ SJ5023 je samolepicí pryžový doraz určený k použití jako opěrný podklad, zarážka nebo rozpěrka. Díky ploché špičce je velice odolný a méně podléhá opotřebení. Černý, 20,6 mm šířka x 7,6 mm výška.

3M™ Bumpon™ Ochranné dorazy SJ5023, černé, 1000 ks v balení, se používají jako nožky, zarážky nebo distanční podložky v domácnosti i v práci. Tyto černé tlumiče nárazů z polyuretanové pryže jsou samolepicí, bez změkčovadel, s dobrými protismykovými vlastnostmi, neškrábající ani nešpinící povrch.Díky svým rozměrům 20,6 mm na šířku x 7,6 mm na výšku s plochým vrškem poskytují výbornou nosnost a lepší odolnost proti opotřebení.Díky lepidlům citlivým na tlak značky 3M se snadno aplikují, bez praskání nebo zakalování. Snižují vibrace a hluk z malých domácích spotřebičů, nábytku nebo elektroniky.Dají se použít k vyrovnání obrazů nebo k oddělení produktů při přepravě zásilek. Po nalepení mohou sloužit jako dorazy dvířek od skříněk, vík nebo šuplíků nebo téměř kdekoli, kde může nastat problém s boucháním, drhnutím, odíráním, smýkáním, vibracemi nebo hlukem. Lze je aplikovat na nožky malých spotřebičů. Omezují drhnutí, narážení a bouchání. Jsou ideální na stolní nebo ruční elektronická zařízení, skříňový nábytek, telefony, klávesnice, nožní pedály, váhy, hodiny, reproduktory, zásobníky a počítače.

Specifikace

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M