1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Čisticí prostředky
 4. Kontrola rozlitých látek
 5. Pohlcovadla
 6. 3M™ Olejový sorbent T-F2001 multiformát, sorbční kapacita role 119l, 120 mm x 15,2 m, , 3 role/balení

3M™ Olejový sorbent T-F2001 multiformát, sorbční kapacita role 119l, 120 mm x 15,2 m, , 3 role/balení

 • 3M ID 7000002025
 • UPC 50051131071730,00051131071735

Vysoké sorbční vlastnosti, jeden útržek až 1 litr kapaliny. Vyroben z inertních polypropylenových a polyesterových vláken. Unikátní technologie struktury vláken vytváří větší sorbční kapacitu než nabízí běžné sorbční materiály.

Zadržuje kapaliny bez úkapů. Umožňuje separovat olej od vody. Leké a prakticé balení. Více formátů v jednom balení. Kompaktní rozměry pro použití i ve stísněných prostorách.

Pomáhá udržovat pracovní prostředí čisté, suché a tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti, zamezení pádu způsobených uklouznutím a snížení nákladů na úklid a čištění. Snižuje náklady na likvidaci nebezpečného odopadu. Zabraňuje znečištění životního prostředí.

Zobrazit více detailů

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • Vysoké sorbční vlastnosti, jeden útržek až 1 litr kapaliny. Vyroben z inertních polypropylenových a polyesterových vláken. Unikátní technologie struktury vláken vytváří větší sorbční kapacitu než nabízí běžné sorbční materiály
 • Zadržuje kapaliny bez úkapů. Umožňuje separovat olej od vody. Leké a prakticé balení. Více formátů v jednom balení. Kompaktní rozměry pro použití i ve stísněných prostorách
 • Pomáhá udržovat pracovní prostředí čisté, suché a tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti, zamezení pádu způsobených uklouznutím a snížení nákladů na úklid a čištění. Snižuje náklady na likvidaci nebezpečného odopadu. Zabraňuje znečištění životního prostředí
 • 120 mm x 15,2 m

3M™ Multiformátový sorbent pro zachycení a zabránění šíření olejů a ropných látek. Kombinuje univerzálnost čtyř absorpčních materiálů v jednom (listy, hady, rohože, polštáře). Dodáván v praktickém balní, krabice s rolí 15,2m, perforované po 40cm po jednoduché utržení potřebného množství. Složený útržek z role použijte jako hada; rozložte ho jednou a dostanete polštář, když ho rozložíte ještě více, můžete ho použít rohož nebo listy. Optimální řešení pro výrobní prostory, kde dochází k úniku provozních kapalin ze strojů a zařízení. Protože je sorbent hydrofobní (odpuzuje vodu), je ideální pro absorbování oleje z míst, kde může být přítomna i voda.

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.