1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Součásti a materiály pro elektroniku
 4. Tlumicí materiály
 5. Polstrování a podložky
 6. 3M™ Ochranný doraz Bumpon™ SJ6506 tichý, transparentní, 5 000 ks v balení

3M™ Ochranný doraz Bumpon™ SJ6506 tichý, transparentní, 5 000 ks v balení

 • 3M ID 7000002106
 • UPC 00021200457746,50021200457741

V porovnání se standardními ochrannými produkty 3M™ Bumpon™ skvěle tlumí hluk a vibrace

Bez plastifikátoru – s obsahem jemnější uretanové směsi vyšší kvality

Snadná aplikace díky lepidlům 3M™ citlivým na tlak

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Technický datový list (PDF, 166KB)Bezpečnostní datový list (HTML, 0B)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • V porovnání se standardními ochrannými produkty 3M™ Bumpon™ skvěle tlumí hluk a vibrace
 • Bez plastifikátoru – s obsahem jemnější uretanové směsi vyšší kvality
 • Snadná aplikace díky lepidlům 3M™ citlivým na tlak
 • Silně protiskluzové
 • Nepoškrábou ani neznečistí povrch
 • Snižují vibrace a hluk
 • Nepopraskají ani neztvrdnou

3M™ Bumpon™ Quiet SJ6512 čirý, 5000 ks v balení představuje samolepicí pryžový doraz polokulového tvaru o šířce 9,5mm a výšce 3,8mm. Tyto dorazy čirého zbarvení v porovnání se standardními dorazy 3M Bumpon výborně tlumí hluk a vibrace.

3M™ Bumpon™ Tiché a čiré ochranné dorazy SJ6506, 5000 ks v balení, se používají jako nožky, zarážky nebo distanční podložky v domácnosti i v práci. Tyto speciální, měkčí, kvalitnější tlumiče nárazů z polyuretanové pryže jsou samolepicí, bez změkčovadel, s výraznými protismykovými vlastnostmi, neškrábající ani neposkvrňující povrch.V porovnání se standardními ochrannými dorazy 3M Bumpon nabízejí lepší tlumení zvuku a vibrací.Díky svému polokulovitému tvaru o rozměrech 9.5 mm na šířku x 3,8 mm na výšku poskytují výborné tlumení zvuku a absorpci energie.Díky lepidlům citlivým na tlak značky 3M se snadno aplikují, bez praskání nebo zakalování. Snižují vibrace a hluk z malých domácích spotřebičů, nábytku nebo elektroniky.Dají se použít k vyrovnání obrazů nebo k oddělení produktů při přepravě zásilek. Po nalepení mohou sloužit jako dorazy dvířek od skříněk, vík nebo šuplíků nebo téměř kdekoli, kde může nastat problém s boucháním, drhnutím, odíráním, smýkáním, vibracemi nebo hlukem. Lze je aplikovat na nožky malých spotřebičů. Omezují drhnutí, narážení a bouchání. Jsou ideální na stolní nebo ruční elektronická zařízení, skříňový nábytek, telefony, klávesnice, nožní pedály, váhy, hodiny, reproduktory, zásobníky a počítače.

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M