1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Sloučeniny a leštidla
 4. Kryty a lešticí podložky
 5. 3M™ Finesse-It™ Lešticí Vlněný Kotouč, Bílý, 75 mm x 17,5 mm, PN85099

3M™ Finesse-It™ Lešticí Vlněný Kotouč, Bílý, 75 mm x 17,5 mm, PN85099

 • Číslo dílu 85099
 • Číslo 3M produktu 85099
 • 3M ID 7000028394
 • UPC 30051144850991,00051144850990,50051144850995

Výroba automobilů, autoopravárenský průmysl, dřevozpracující průmysl

Lakované povrchy

Leštění

Zobrazit více detailů

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • Výroba automobilů, autoopravárenský průmysl, dřevozpracující průmysl
 • Lakované povrchy
 • Leštění
 • Řada 3M™ Finesse-It™, řada 3M™ Perfect-It™, nářadí
 • Kotouče se používají na leštičkách a orbitálních bruskách

3M™ Finesse-It™ Lešticí Vlněný Kotouč je vyroben z vlněných vláken zastřižených na 17 mm délky a předepraných, aby nepouštěly chlupy. Vybaven systémem uchycení Hookit™ a určen pro použití s lešticími prostředky Finesse-It™.

Lešticí Vlněné Kotouče Finesse-it™ předpíráme, abychom minimalizovali vypouštění textilních vláken. Naše kotouče dobře kopírují nepravidelný povrch a odstraní škrábance po dokončovacích pracích, stopy oxidace a vady laků. Finální výsledky závisí na konkrétním použitém leštidle, typu laku a použitém nářadí. Naše podložky jsou vyráběny s upínacím systémem 3M™ Hookit™ pro rychlou montáž a demontáž podložky, a aby každá podložka bezpečně držela na svém místě během používání. Lešticí kotouče 3M™ Hookit™ lze rychle a pevně připojit k podkladu rychloupínací diskové podložky (prodává se samostatně) na rotační nebo orbitální nářadí. Lze je čistě a jednoduše odstranit, a mohou být vždy znovu použity po celou dobu životnosti kotouče. Naše řada lešticích vlněných kotoučů je obecně více agresivní a snáze ovladatelná, než molitanové kotouče. Mají větší disponibilní brusný povrch díky tisíců vláken, z nichž jsou vyrobeny. Tato vlákna umožňují rychlejší broušení než molitanové kotouče. Vlněná vlákna dobře udržují leštidlo, zajišťují tak rovnoměrné rozložení materiálu a operátor může vyvinout při práci menší tlak. Vlákna umožňují kotoučům snadněji klouzat po podkladu a kopírovat jeho kontury, takže je snadnější je používat než molitanové kotouče. Vzhledem k jejich schopnostem a vlastnostem broušení jsou lešticí vlněné kotouče efektivní při odstraňování škrábanců po broušení a jejich výkon je lepší při použití s rotačními leštičkami. V závislosti na typu leštidla, individuální technice, složení vlaku a použitém nářadí mohou dokončovací práce s lešticím vlněným kotoučem vyžadovat navazující kroky s pěnovou podložkou a leštidlem s cílem odstranit mikro vady nebo kruhové stopy po leštění. Naše produkty 3M ™ Finesse-it ™ jsou řada speciálně navržených brusiv, lešticích past, leštidel a lešticích kotoučů, která se používá ve výrobě aut a autoopravárenství pro odstranění vad, škrábanců po broušení nebo stop po leštění na různých lakovaných površích. Produkty 3M™ Finesse-it™ jsou nedílnou součástí našeho doporučeného lešticího systému pro opravy povrchových vad laků, lakovaného dřeva, pevných povrchů, gelových laků, práškových nástřiků, průmyslových nátěrů, akrylu a skla.

Související produkty

Barva přední strany Bílá
Celkový průměr (metricky) 76,2 mm
Materiál Vlna
Maximální Rychlost 12 000 rpm
Obory AOEM, Příprava nátěru, Automobilismus, Lodní, Armáda, Všeobecný průmysl, Speciální vozidlo, Doprava
Povrch broušení Čirý lak, Lak
Počet stran 1
Strojní Vybavení Rotační bruska
Tvar Kulatý
Typ uchycení Háčky a smyčky
Typ výrobku Lešticí kotouč
Výška vlákna (metrická) 17,463 mm
Značky Finesse-it™

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M