1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Sloučeniny a leštidla
 4. Kryty a lešticí podložky
 5. 3M™ Finesse-It™ Lešticí Vlněný Kotouč, Bílý, 75 mm x 17,5 mm, PN85099

3M™ Finesse-It™ Lešticí Vlněný Kotouč, Bílý, 75 mm x 17,5 mm, PN85099

Číslo dílu 85099Id.č. 3M 7000028394Kusu v balení 00051144850990
 • Výroba automobilů, autoopravárenský průmysl, dřevozpracující průmysl
 • Lakované povrchy
 • Leštění
 • Řada 3M™ Finesse-It™, řada 3M™ Perfect-It™, nářadí
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Celkový průměr (metricky)
76,2 mm
Context
AutomotiveAftermarket
Materiál
Vlna
Obory
AOEM, Příprava nátěru
Strojní Vybavení
Rotační bruska
Tloušťka
17,5 mm
Typ uchycení
Háčky a smyčky
Typ výrobku
Lešticí kotouč
Výška vlákna (metrická)
17,27 mm
Údaje o výrobku
 • Výroba automobilů, autoopravárenský průmysl, dřevozpracující průmysl
 • Lakované povrchy
 • Leštění
 • Řada 3M™ Finesse-It™, řada 3M™ Perfect-It™, nářadí
 • Kotouče se používají na leštičkách a orbitálních bruskách

3M™ Finesse-It™ Lešticí Vlněný Kotouč je vyroben z vlněných vláken zastřižených na 17 mm délky a předepraných, aby nepouštěly chlupy. Vybaven systémem uchycení Hookit™ a určen pro použití s lešticími prostředky Finesse-It™.

Lešticí Vlněné Kotouče Finesse-it™ předpíráme, abychom minimalizovali vypouštění textilních vláken. Naše kotouče dobře kopírují nepravidelný povrch a odstraní škrábance po dokončovacích pracích, stopy oxidace a vady laků. Finální výsledky závisí na konkrétním použitém leštidle, typu laku a použitém nářadí. Naše podložky jsou vyráběny s upínacím systémem 3M™ Hookit™ pro rychlou montáž a demontáž podložky, a aby každá podložka bezpečně držela na svém místě během používání. Lešticí kotouče 3M™ Hookit™ lze rychle a pevně připojit k podkladu rychloupínací diskové podložky (prodává se samostatně) na rotační nebo orbitální nářadí. Lze je čistě a jednoduše odstranit, a mohou být vždy znovu použity po celou dobu životnosti kotouče. Naše řada lešticích vlněných kotoučů je obecně více agresivní a snáze ovladatelná, než molitanové kotouče. Mají větší disponibilní brusný povrch díky tisíců vláken, z nichž jsou vyrobeny. Tato vlákna umožňují rychlejší broušení než molitanové kotouče. Vlněná vlákna dobře udržují leštidlo, zajišťují tak rovnoměrné rozložení materiálu a operátor může vyvinout při práci menší tlak. Vlákna umožňují kotoučům snadněji klouzat po podkladu a kopírovat jeho kontury, takže je snadnější je používat než molitanové kotouče. Vzhledem k jejich schopnostem a vlastnostem broušení jsou lešticí vlněné kotouče efektivní při odstraňování škrábanců po broušení a jejich výkon je lepší při použití s rotačními leštičkami. V závislosti na typu leštidla, individuální technice, složení vlaku a použitém nářadí mohou dokončovací práce s lešticím vlněným kotoučem vyžadovat navazující kroky s pěnovou podložkou a leštidlem s cílem odstranit mikro vady nebo kruhové stopy po leštění. Naše produkty 3M ™ Finesse-it ™ jsou řada speciálně navržených brusiv, lešticích past, leštidel a lešticích kotoučů, která se používá ve výrobě aut a autoopravárenství pro odstranění vad, škrábanců po broušení nebo stop po leštění na různých lakovaných površích. Produkty 3M™ Finesse-it™ jsou nedílnou součástí našeho doporučeného lešticího systému pro opravy povrchových vad laků, lakovaného dřeva, pevných povrchů, gelových laků, práškových nástřiků, průmyslových nátěrů, akrylu a skla.

Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.