1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Nářadí a vybavení
 4. Aplikátory lepidla
 5. Ruční aplikátory
 6. 3M™ aplikátor pro cylindrové lepidla s omezenou vydatností lepidla na výstupu (včetně trysky 4001) H, 1 ks

3M™ aplikátor pro cylindrové lepidla s omezenou vydatností lepidla na výstupu (včetně trysky 4001) H, 1 ks

Id.č. 3M 7000028629Kusu v balení 00051115250392
 • Komfortní design pro optimální strukturu nástřiku a kontrolu pokrytí
 • Obsahuje 3M™ špičku lepidla ve spreji 4001 v tlakové láhvi
 • Ochrana spouštěče brání nechtěnému úniku lepidla
 • Snadné upevnění a odstranění
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Aplikace
Sestava laminace velkých ploch
Forma Produktu
Příslušenství
Metoda aplikace
Sprej
Obory
Stavebnictví, Spotřební zboží, Elektronika, Všeobecný průmysl, Vojenské a vládní, Speciální vozidlo, Doprava
Počet kusů / balení
1
Typ výrobku
Aplikátor
Značka
3M™
Podrobnosti
 • Komfortní design pro optimální strukturu nástřiku a kontrolu pokrytí
 • Obsahuje 3M™ špičku lepidla ve spreji 4001 v tlakové láhvi
 • Ochrana spouštěče brání nechtěnému úniku lepidla
 • Snadné upevnění a odstranění
 • Bezpečnostní úchyt zabraňuje úniku

3M™ Aplikátor pro lepidlo v tlakové lahvi H je redukované výstupní zařízení doporučené pro použití s 3M™ Vysokopevnostní tvarovatelné stříkací lepidlo v tlakové láhvi 94 CA a 3M™ Vysokopevnostní tvarovatelné stříkací lepidlo v tlakové láhvi 94 ET, nebo když jsou požadovány redukované výstupní dávky.

Použití trvanlivé, celokovové konstrukce, vyváženého designe a pohodlného uchopení zajišťuje účinnou kontrolu během provozu a podle potřeby lze nastavit různé struktury nástřiku. Komfortní háček tvarovaný do horní části aplikátoru umožňuje snadné skladování i zavěšení aplikátoru během použití, pokud je to zapotřebí. Správné struktury nástřiku umožňují rovnoměrné pokrytí a konzistentní doby schnutí, čímž napomáhají, aby projekty postupovaly řádně kupředu. 3M™ špička lepidla ve spreji 4001 v tlakové láhvi zahrnuje standardní výstup, špičku s úzkým rozstřikem, což umožňuje precizní kontrolu nad malými nebo úzkými oblastmi s cílem maximalizovat efektivitu použití lepidla. Stříkací špička má typickou šířku rozstřiku s variacemi od 2 do 6 palců pro efektivní pokrytí. 3M™ Aplikátor pro lepidlo v tlakové lahvi H - redukovaný výstup je nedílnou součástí 3M systému aplikátoru pro lepidlo v tlakové lahvi. Každá tlaková lahev je samostatná, natlakovaná a připravená k okamžitému použití. Jsou k dispozici v různých velikostech, jsou přenosné a vyžadují jen minimální investice do výbavy a minimální údržbu. Jejich optimalizovaná struktura nástřiku zmenšuje objem odpadu a maximalizuje pokrytí lepidlem. Firma 3M vyrábí kompletní řadu inovativních stříkacích lepidel, které jsou základem pro širokou škálu průmyslových aplikací, od letectví a kosmonautiku po zpracování dřeva.

Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.