1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Slepovací a indexovací pásky

3M™ přemístitelná oboustranná lepicí páska 9425HT, 1220 mm x 55 m

 • 3M ID 7000029041
 • UPC 00051115256035

Nosič z PET fólie poskytuje diferenciální stabilitu, která umožňuje lepší manipulaci při laminování a vysekávání. Vysokoteplotní aplikace.

Tyto oboustranné lepicí pásky mají permanentní lepidlo na lícní straně a snímatelné přemístitelné lepidlo na zadní straně pásky. Používá se pro přemístění nebo opakované otevření a zavření. Lze ji aplikovat při 0 °C.

Oboustranná páska, kterou lze lepit na nejrůznější podklady či materiály umožňující provizorní upevnění lehkých materiálů, jako je papír plasty filmy nebo pěny.

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Nosič z PET fólie poskytuje diferenciální stabilitu, která umožňuje lepší manipulaci při laminování a vysekávání. Vysokoteplotní aplikace
 • Tyto oboustranné lepicí pásky mají permanentní lepidlo na lícní straně a snímatelné přemístitelné lepidlo na zadní straně pásky. Používá se pro přemístění nebo opakované otevření a zavření. Lze ji aplikovat při 0 °C
 • Oboustranná páska, kterou lze lepit na nejrůznější podklady či materiály umožňující provizorní upevnění lehkých materiálů, jako je papír plasty filmy nebo pěny

Jedná se o 0,13mm snímatelnou a přemístitelnou oboustrannou pásku s vysoce lepivým akrylátovým lepidlem 3M 420 z jedné strany a středně lepivým akrylátovým lepidlem 3M 1050 z druhé strany na vrstvě vícevrstvého sulfátového papíru o gramáži 218 g/m2 s PET nosičem.

Slouží k lepení chemicky citlivé fólie na testovací tyčinky.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.