1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Filtrace
 4. Filtrační kazety a média
 5. Náhradní kazety do vodních filtrů
 6. 3M™ Aqua-Pure™ Filtrační patrona pro celý dům, Model AP811-2 , 5618905

3M™ Aqua-Pure™ Filtrační patrona pro celý dům, Model AP811-2 , 5618905

Id.č. 3M 7000029447Kusu v balení 00016145171277
 • Snižuje sediment pro čistší a průzračnou vodu
 • Drážkovaná plocha zvyšuje celkovou plochu pro delší životnost filtrační patrony
 • Pevná konstrukce pomáhá omezit ukládání sedimentu kvůli rozdílům v tlaku vody
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Aplikace
Vnitřní, Filtrace vody pod dřezem, Filtrace vody pro pitnou vodu a hydrataci, Filtrace vody pro dávkování z chladničky a výrobu ledu, Úpravna vody
Barva výrobku
Bílá
Maximální provozní teplota (Celsius)
37,8 Stupeň Celsia
Obory
Domácnost
Omezení
Usazeniny
Pórovitost
25 μm
Průtok (metricky)
170 Litrů za minutu
Řady výrobků
AP800
Rychlá změna
Ne
Teplotní rozsah (Celsius)
4,4 - 37,8 °C
Typ filtru
Zásuvná kazeta
Životnost filtru
6 měsíců
Značka
Aqua-Pure™
Údaje o výrobku
 • Snižuje sediment pro čistší a průzračnou vodu
 • Drážkovaná plocha zvyšuje celkovou plochu pro delší životnost filtrační patrony
 • Pevná konstrukce pomáhá omezit ukládání sedimentu kvůli rozdílům v tlaku vody

The 3M™ Aqua-Pure™ Whole House Large Sump Replacement Water Filter Drop-in Cartridge AP811-2 je skvělá volba pro filtraci vody. Tato standardní patrona o průměru 4.5" a délce 20" je výrobcem testována a ověřena tak, aby snížila obsah sedimentů až na 25 mikronů nominálně. Je ideální pro větší domy s minimálně 2,5 koupelnami.

The 3M™ Aqua-Pure™ Whole House Standard Sump Replacement Water Filter Drop-in Cartridge AP124 is rigidly constructed from our proprietary polypropylene manufacturing process, helping to eliminate ‘unloading’ of sediment due to variances in water pressure, sometimes referred to as ‘water hammer’. Used with the AP100, standard and large diameter Stainless Steel Housing Series, the cartridge is manufacturer tested and verified to reduce sediment down to 50 µm nominal. Features include: Flow Rates: up to 30.28 lpm (housing dependent) Average life: 6 months (incoming water quality may affect cartridge life) 50 µm nominal. Dimensions: 2.5”/6.35 cm by 9.8“/24.9 cm. 25 – 125 psi/172 – 862 kPa/1.7 – 8.6 Bar pressure range. 40 – 100 °F/4.4 – 37.8 °C temperature range. To maximise system performance and efficiency regularly scheduled maintenance is required. This includes replacement of the filter cartridges at the required interval and at the rated capacity, or sooner if a reduction in water flow occurs. Filter life is dependent on actual use and incoming water quality.

Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.