1. Česko
  2. Všechny výrobky 3M
  3. Lepidla, tmely a plniče
  4. Tmely
  5. Lepicí tmely
  6. 3M™ polyuretanový lepící tmel 560, černý, 600 ml, 12 ks/karton

3M™ polyuretanový lepící tmel 560, černý, 600 ml, 12 ks/karton

  • 3M ID 7000032419
  • UPC 04046719792801,04046719253074,54046719253888

Lepidlo pro spojování panelů

Velmi vysoká pevnost

Odolnost proti kouři a ohni, doba vytvrzení 50 minut

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
  • Lepidlo pro spojování panelů
  • Velmi vysoká pevnost
  • Odolnost proti kouři a ohni, doba vytvrzení 50 minut

3M™ Polyuretanový lepicí tmel 560 slouží ke spojování nejrůznějších materiálů včetně plastů, FRP, SMC, hliníku, oceli, kovů s povrchovou úpravou a dřeva. Toto velmi pevné lepidlo je vhodné všude tam, kde se požaduje vyšší lepivost a pevnost spoje, například při spojování panelů apod.

Vytváří vysoce pevnou elastomerovou vazbu s dobrou odolností vůči UV záření 3M™ Polyuretanový lepicí tmel 560 byl vyroben se zřetelem na vysokou účinnost a představuje jednosložkový polyuretanový tmel vytvrzovaný vlhkostí, který se používá ke spojování celé řady materiálů včetně plastů, vláknových kompozitů (FRP), kompozitních materiálů SMC, hliníku, oceli, kovů s povrchovou úpravou a dřeva. Vykazuje vysokou pevnost v tahu, dobrou odolnost vůči UV záření, střední tvrdost A podle Shorea a vysoký modul použití v řadě extrémních prostředí. K dispozici v kartuši, ve fólii či plechovce, takže vyhoví potřebám vaší aplikace. Doporučené použití Spojování panelů Upevňování externích panelů a kovových rámů Upevňování podlah vozidel Výroba dopravních prostředků (autobusy, železniční vozy, nákladní automobily, návěsy) V řadě případů náhrada za mechanické upevňovací prvky Možnost vylepšení vzhledu nátěrem po zaschnutí 3M™ Polyuretanový lepicí tmel 560 nabízí alternativu pro mechanické upevňovací prvky a v některých aplikacích může sloužit jako náhrada za nýty. Spojuje četné různorodé materiály. Toto lepidlo pracuje při teplotách od -40 °C do 90 °C. Po vytvrzení (50–60 minut) lze tmel přetřít lakem, a tím zlepšit jeho konečnou povrchovou úpravu. Polyuretanové tmely Polyuretanové tmely poskytují pevné, flexibilní, trvanlivé, elastomerické spojení, které utěsňuje jednotlivé prvky. Tyto tmely vynikají u náročných aplikací v průmyslu, dopravě a stavebnictví. Polyuretanové tmely jsou dostupné v řadě tvrdostí A podle Shorea, s různou dobou zpracovatelnosti a v různých barvách, aby splnily potřeby četných aplikací. K aplikaci lepicích tmelů 3M v kartuši nebo 400ml/600ml fólii použijte 3M ruční nebo pneumatický aplikátor. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací V naší divizi 3M Průmyslová lepidla a pásky poskytujeme na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Naše technologie v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M