1. Česko
  2. Všechny výrobky 3M
  3. Pásky
  4. Pěnové pásky
  5. Pásky VHB™
  6. 3M™ VHB™ oboustranně silně lepicí akrylová páska 4918F, transparentní, 6 mm x 16,5 m

3M™ VHB™ oboustranně silně lepicí akrylová páska 4918F, transparentní, 6 mm x 16,5 m

  • 3M ID 7000033126
  • UPC 04046719676705,04901690868351,04046719676712

Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí

Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost.

Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů; neviditelné jsou i okraje díky průhlednosti

Zobrazit více detailů

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
  • Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí
  • Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost
  • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů; neviditelné jsou i okraje díky průhlednosti

3M™ VHB™ 4915 je čirá 1,5 mm silná akrylátová páska VHB. Díky její bezbarvosti je vhodná k lepení průsvitných materiálů nebo pro aplikace, při kterých je nepřijatelná barevná spojovací linie.

Pásky 3M™ VHB™ řady 4910 zajišťující špičkový design Páska 3M™ VHB™ 4915 patří mezi pásky 3M VHB řady 4910. Tato páska využívá univerzální lepidlo a běžně se používá pro spojování průhledných materiálů nebo tam, kde je preferována čirá či bezbarvá páska. Je speciálně navržena tak, aby poskytovala dobrou přilnavost ke kovu, sklu a plastům, jako je polykarbonát a akrylát. Doporučené použití: Spojování průhledných materiálů, montáž průsvitného značení s podsvícením, spojování okrajů skla vyplněného pryskyřicí, kovů, skla a materiálů s vysokou povrchovou energií, dekoračních materiálů a ozdobných lišt, štítků s nápisy a log, lepení panelů na rámy a výztuží na panely. Netradiční pěnová páska V roce 1980 vynalezla společnost 3M pásky VHB, první svého druhu na světě. Tyto jedinečné pásky představují kombinaci přizpůsobivosti, pevnosti a trvalosti lepeného spoje. Výsledkem je řada výjimečně pevných pásek s přilnavostí k celé řadě materiálů. Páska 3M VHB představuje osvědčenou alternativu k šroubům, nýtům, svarům a jiným druhům mechanických upevňovacích prvků. Mrakodrapy, mobilní telefony, elektronické značení na dálnicích, lednice, architektonické skleněné výplně apod., to jsou oblasti, které využívají spolehlivosti těchto speciálních lepicích pásek v procesu sestavování, montáže, upevňování a utěsňování. Tato osvědčená a spolehlivá páska nabízí pevnost lepeného spoje, výjimečnou trvanlivost a vynikající odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti. Společnost 3M vám v případě potřeby poskytne technickou podporu pro všechny své produkty a informace o jejich konstrukci. Osvědčená spolehlivost pásek 3M VHB Páska 3M VHB poskytuje trvanlivý spoj, kterému nemohou konkurovat žádné mechanické upevňovací prvky. Tato páska dodává vašim hotovým výrobkům atraktivní vzhled, neboť nemusíte používat nýty a šrouby, a zároveň zajišťuje okamžitou manipulační pevnost. Ve většině případů představuje upevňování páskou 3M VHB rychlejší proces než vrtání, šroubování nebo používání tekutého lepidla. Tato řada univerzálních pásek je určena pro vnitřní i venkovní použití, například pro montáž oken, dveří a značení, v oblasti elektroniky, stavebnictví a řadě dalších průmyslových odvětví. Díky své odolnosti vůči chemikáliím, UV záření a teplotám dokáže páska 3M VHB snášet horka v Dubaji nebo studené zimy v Kanadě. Jedinečné akrylátové složení zajišťuje extrémní trvanlivost a odolnost vůči změnám v průběhu času, a proto se jedná o velmi účinnou pásku s dlouhou životností, na kterou se můžete spolehnout. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací Divize průmyslových lepidel a pásek 3M poskytuje na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Tyto technologie v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M