3M™ Aplikátor ke kontrolnímu prášku, 09651

  • Číslo dílu 09651
  • Číslo 3M produktu 09561
  • 3M ID 7000034531
  • UPC 04001895530043

Slouží k rozeznání vad jako jsou drobné díry ve vyplňovacím nátěru a hluboké vruby v primeru

Nepotřebuje žádné krytí

Vhodný pro broušení na mokro i na sucho

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Technický datový list (PDF, 207KB)Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
  • Slouží k rozeznání vad jako jsou drobné díry ve vyplňovacím nátěru a hluboké vruby v primeru
  • Nepotřebuje žádné krytí
  • Vhodný pro broušení na mokro i na sucho

Kontrolní prášek se používá k identifikaci nedostatků, jako jsou malé krátery v tmelu a hluboké škrábance v základním nátěru. Na rozdíl od kapalných prostředků nebo prostředků ve spreji nepotřebuje kontrolní prášek před použitím žádné maskování a po aplikaci není potřebný žádný čas na schnutí. Suché složení bez rozpouštědel nezanáší brusný papír a snadněji se čistí.

3M™ kontrolní prášek se používá při procesu suchého broušení základního nátěru k identifikaci nedokonalostí na povrchu, jako jsou malé krátery a hluboké škrábance v základním nátěru. Při broušení polyesterového plniče zajistí, že v plniči nebudou žádné vlny a že vnější obrysy vozu budou přímé a správné. Také zajistí, aby celá plocha ošetřená základním nátěrem byla obroušena před nanesením svrchního nátěru. Nepotřebuje žádné maskování a není nutný žádný čas na schnutí. Může se používat pro mokré i suché broušení a neobsahuje žádná rozpouštědla.

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M